Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Bitcoin 4.000 Dolar Altına Tekrar Düşer Mi?

Bitcoin fiyatının tekrar 4.000 dolar altına gerileyip gerilemeyecek olduğu konusunda endişe devam ederken, koin sahipleri alım fırsatı olarak en iyi seviyelerden bir tanesinin 4.000 dolar olduğunu düşünüyorlardı. Bitcoin ise şaşırtıcı bir hamle ile 4.200 dolar seviyesine kadar yükselirken, tekrar bugün gece geç saatlere doğru 4.000 dolar seviyesine yakın bir sınıra doğru gerilemeye başladı ve hemen başlayan bu düşüşlerden sonra 4.000 dolardan alım yapan koin sahipleri de satış yaptılar. Kripto para borsalarında saatler 22.30’u gösterdiğinde satış işlemlerinde artış, alım işlemlerinde ise düşüşler olurken, bu düşüşlerin aniden fiyata yansıması ise koin sahipleri açısından tekrar büyük bir endişe yarattı.

Bitcoin tekrar 4.000 dolar altına düşebilecek olduğu endişesi yarattı. 4.000 dolar seviyesi ciddi bir risk olduğu için koin sahiplerinin 4.000 dolar sınırına kadar beklemesi ve bu sınırın altına düştüğünde ise tekrar alım yapıp yapmamak konusunda kendi kararlarını kendileri vermeleri gerek.

3.500 dolar yeniden geri mi dönecek?

Bitcoin için 3.500 dolar seviyesinin tekrar yeniden geri dönüp dönmeyecek olduğu konusu hala merak ediliyor. 4.000 dolar seviyesine gerilemesi için arada kalan 50 dolarlık farkın çok az fark olmasından dolayı koin sahiplerinin bu süreçte ellerinin satış butonlarında beklemesi veya otomatik olarak satış yapabilecek olarak alarm kurmaları yararlı olabilir. ETH, LTC ve XRP fiyatının bugün gün içerisinde %10’dan daha fazla değer kazanan bir noktaya geldikten sonra yaşanan bu düşüş yatırımcılar açısından çok büyük bir hayal kırıklığı sebebi olabilir.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu