Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Bitcoin 4.000 dolar seviyesinin üzerinde seyrediyor

Bitcoin fiyatı 24 saate yakın süredir ortalama 4.000 dolar fiyat seviyesinde seyrediyor. Bitcoin yatırımcılarının kripto para fiyatlarının artması ile birlikte beklentilerinin artması sonrasında piyasa hacmi oranlarında yükselmeler ve fiyatlarda kritik yükselişler yaşandı. Bitcoin fiyatındaki yükselişlerin ne zamana kadar devam edecek olduğu konusu ise en fazla merak edilen konulardan bir tanesi olurken, yatırımcıların büyük bir kısmı 4.000 dolar seviyesinin psikolojik olarak çok iyi bir seviye olduğunu ve yatırımcıları alım yapmaya ikna edebilecek bir seviye olduğunu açıkladı.

Bitcoin fiyatındaki düşüşler ve yükselişlerin etkisine bağlı olarak piyasada olan talep bir düşüp, bir artarken, yatırımcıların bu süreçte analistlere göre alım yapması en iyi seçenek olabilir.

kripto para yatırımı konusunda ne yapacak olduğumuza 4.000 dolar seviyesinin altındayken karar veremiyordum. şimdi ise 4.000 dolar psikolojik olarak beni çok iyi etkiledi ve tekrar belirli bir yatırım yaptım.

-abd’li yatırımcının yorumu-

Bitcoin Cash hard forkundan hemen sonra başlayan düşüşler devam ederken, fiyatların yükselmesi ile birlikte tekrar eski haline kavuşmaya yakın olan Bitcoin, 4.000 dolar seviyesinden sonra 6.800 dolar seviyesinin üzerini görmesi gerekiyor ve bu seviyeyi gördükten sonra fiyatının bir sonraki adıma adım atabilecek olduğuna inanılıyor.

Mevcut kripto para fiyatlarının yetersiz olması ve bunun yanında kripto para fiyatlarında yaşanan değişimlerin çok fazla olmasından dolayı bir süre bekleyip piyasayı gözlemlemek en iyi kazanç için yatırımcılar adına bir şart.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu