Bitcoin 4.800 dolara düşebilir!

1 Dakikada Okunabilir


Bitcoin fiyatı tüccarlar için 6,400 dolar seviyesini geçti ve kripto para birimi borsalarında fiyat 6.400 doları geçerek yeni bir rekor kırmış oldu. 2018 yılının en aktif kripto parası olan Bitcoin kripto para yatırımcısı kişiler için bir süredir yükseliş gösterirken, olumlu yorumları da toplamayı sürdürüyor.

BTC / USD paritesi ABD merkezli kripto para birimi borsası Coinbase’de 6.430 $’ı gördü ve net yükselişi %152* arttı. Piyasa analisti Josh Rager’e göre kripto para biriminin fiyatı bir süre daha artış göstermeye devam edebilir ve piyasada yatırımcılara beklediklerinden çok daha iyi bir sonuç verebilir.

Rager ayrıca, Bitcoin’in haftalık RSI’sının 1 Ocak 2018’den bu yana ilk kez aşırı alımlı bir bölge olan 70’in üstüne çıktığını da açıkladı. Analist, kripto para biriminin piyasa hissiyatını etkisiz hale getirecek bir geri çekilmeye ihtiyacı olduğunu söyledi.

RSI Geri Çekme Tarihi

Bitcoin fiyatı 6.500 $ hedefine ulaşmaktan çok uzakta olmasa da, yükseliş momentumunu uzatma potansiyeli en azından orta vadede zayıf görünüyor.

Bitcoin her zaman için 6.400 dolar seviyesine çıkma yetkisi potansiyeline sahip değil. Eğer boğalar Bitcoin’in 6.400 dolara çıkmasına yetki vermezse kripto para yatırımcıları ne kadar fazla alım yaparsa yapsın boğalar piyasayı bir şekilde düşürebilirler.


error: Kopyalama Engellendi!