Bitcoin 5.800 dolar ile 2019 rekorunu kırdı!

1 Dakikada Okunabilir


Bitcoin fiyatı bugün 5.800 dolara kadar yükselerek 2019 yılının ilk 5 ayının en büyük rekorlarını tekrar kırdı. 6.000 dolar beklentisi için direnç 5.800 dolardı. Bitcoin fiyatının yükselmesi ile ilgili beklentiler bir süredir kripto para piyasalarında beklentiler ile yükselecek olduğu düşüncesine bağlı olarak artış gösterebileceği Bitcoin’in 6.200 dolar seviyesini görebilecek olduğu belirtilmişti.

Bitcoin fiyatı ne kadar oldu, Bitcoin fiyatı ne kadar olacak diye bekleyen birçok kripto para yatırımcısı da fiyatların yükselecek olduğunu ve 6.000 dolar seviyesini ne zaman görebilecek olduklarını merak ediyordu.

Bitcoin fiyatı 5.800 dolar oldu

Bitcoin fiyatı 5.800 dolar oldu ancak tekrar büyük bir yükseliş beklentisi mümkün değil. Bitcoin’i yükseltecek olan faktörlerden birisinin de kripto para birimlerinin değerinin yükselmesi ile yakından ilişkili olduğu, fiyatların yükselmesi için beklentiler dahilinde kripto para alıyorlar.

Bitcoin fiyatının 2019 rekorunu kırması sadece kripto para piyasasında olumlu bir hareket yaratmakla sınırlı kalmadı ve fiyatların daha iyi olması, piyasa hacminin Bitcoin için 100 milyar dolar seviyesini geçmesine imkan yarattı. Bitcoin’in fiyatındaki bu yükselişin 6.000 dolar direnç noktası seviyesini kırarsa daha iyi bir kripto para piyasa fiyatları ve hacmi artışı yaratması bekleniyor.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
40
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
40
Şaşkın
Lol Lol
161
Lol
Harika Harika
40
Harika
Korkunç Korkunç
403
Korkunç
Uğur Acar
28 yaşındayım, 6 senedir gazetecilik yapıyorum ve kripto para yatırımcısı olmamdan ötürü Bitcoin haberleri konusunda yazılarımı okuyucular ile buluşturuyorum. İngilizce biliyorum ve sürekli fotoğraf çekmek hobilerimden sadece bazıları.
error: Kopyalama Engellendi!