Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Bitcoin 6.600 ABD Doları seviyesine yükseldi

Bitcoin 6.600 ABD Doları seviyesine geçti. Bitcoin fiyatının stabil olması için bir süredir koin sahipleri için olumlu bir süreç olarak gösterilirken, koin sahipleri ise bu durumun gelecek bir yükseliş beklentisi için olumlu olduğunu ve daha fazla olumlu sürece girecek olduklarını belirterek, Bitcoin fiyatının gelecek 2 ay içerisinde yükselecek olduğunu düşünüyor.

1 aylık süre içerisinde değişimler yaşaması ve fiyat dengesizlikleri oluşturmamasından dolayı Bitcoin’in stabil hale geldiğini ifade eden yatırımcılara göre bu bekleyişin arkasından bir anda yükselişler geçen sene olduğu gibi başlayabilir ve tekrar tarihi yükselişleri görmek mümkün olabilir.

  1. Bitcoin 30 günlük sürede en fazla gördüğü fiyat 6.789 abd doları oldu, en düşük fiyat ise 6.207 dolar oldu.

Bitcoin ne zaman artabilir?

Bitcoin’in ne zaman fiyatının artabilecek olduğu beklentisi konusunda bir süre daha beklenmesi ve sabredilmesi gerekiyor. Bununla ilgili analistler fiyatın gelecek 2 aylık sürenin durumuna göre şekil alabilecek olduğunu ve koin sahiplerinin piyasada durma istekleri ve diğer detaylar değerlendirildiği zaman sonucun çok fazla kritik olabileceğini düşünüyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Emekliler için kripto paralar iyi yatırım olabilir

Bazı kripto para uzmanları fiyatlarda yaşanacak olan bir artış öncesinde beklentilerinin düşüş yönünde olduğunu ve 6.000 ABD Doları seviyesinin altının görülebilecek olduğunu belirterek, bu konuda en düşük fiyattan alım yapılmasının son derece etkili olacağını düşünüyor.

bitcoin fiyatı piyasanın arz, talep ve isteklerine göre şekillenirken, bir tarafan da yatırımcılar için belirlenmiş olan bir takım alım ve satış açıklamalarına göre kendisine yön çiziyor. bunun nedeni olarak ise yatırımcıların alımlarının artması durumunda Bitcoin fiyatında artışlar meydana gelmesi, satış talebinin yüksek olup alım talebinin az olması durumunda Bitcoin fiyatı bir anda düşmeye başlıyor ve koin sahiplerinin satışını daha fazla arttırmaları ile son bulan bir süreç yaşanıyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu