Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Bitcoin 6.600 dolar sınırını tekrar aştı

ABONE OL:

Bitcoin fiyatı tekrar 6.600 dolar sınırını aşarak dengelenme sürecinde olduğunu gösterdi. Kripto para fiyatlarının bir süredir dengelenme sürecinde olduğu ve sürekli olarak yeni artış ve düşüşler yerine mevcut seviyelerini koruduğu bugünlerde kripto para sahipleri ise fiyatların aşırı düşüş yaşamaması ve aşırı yükseliş yaşamamasından memnun değil. Piyasada dengelenme sürecinde olunduğundan dolayı sürekli olarak kayıplar yaşayabilecek olduklarına dair korkuları daha fazla artan kripto para sahiplerinin aniden yaşanabilecek olan düşüşlerde durumun çok daha kötü olabilecek olduğundan endişe ettiği, bu durumun nereye kadar gidecek olduğu konusunda ise bilgi bulunmamasının daha fazla endişeye sebep olduğu belirtiliyor

Yatırımcıların kripto para sahibi olarak Bitcoin fiyatının bugün tekrar 6.600 dolar seviyesinin üzerini görmesi ile yükseliş umudu daha fazla artarken, birçok yatırımcı ise kripto para sahibi olmak yerine bu süreçte beklemeye geçmenin daha iyi sonuçlar verebilecek olduğunu, daha fazla etkili sonuçlar alabilecek olduklarını belirtiyor.

6.600 altına düşmemesi gerekiyor

Yatırımcılara göre Bitcoin fiyatının 6.600 dolar seviyesinin altına asla düşmemesi gerekiyor. Bu seviyenin altına düşüş olması durumunda yatırımcıların bir süre sonra düşüş endişesi daha fazla artıyor ve 6.300 dolar seviyesinde yaşanan düşüşlerin tekrar etmesinden fazlası ile endişe ediliyor. 6.300 dolar seviyesinde iken bir takım sorunlar yaşayarak 5.900 dolar seviyelerine yaşanan gerileme dolayısı ile problemler gören yatırımcılar şimdi bu seviyenin 7.300 dolar ve üstüne yükselmesi durumunda iyi sonuçlar elde edebilecek olduğunu, daha alt seviyeye düşmesi durumunda ise daha kötü performansın ortaya çıkacak olduğunu düşündüklerini belirtiyor. Kimi yatırımcılar ise gelecek birkaç haftalık dönemde tekrar artış ve düşüşlere aniden olabilecek ekilde hazır olmak gerektiğini, aksi durumda büyük hüsranlar ile karşı karşıya kalabilecek olduklarını düşünüyor. Bitcoin fiyatının 6.600 doları aşması piyasa için bir önem arz etmezken 7.300 dolar ve üzeri büyük önem arz ediyor.

Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  BitMEX'ten dev atak! Mobil uygulama çıkarttı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu