Bitcoin 6.750 dolara yükseldi!

1 Dakikada Okunabilir


Bitcoin fiyatında bugün yeniden bir artış olarak piyasada ciddi bir yükseliş gözlemlendi. 300 dolardan daha fazla değer artışı kaydeden Bitcoin, kripto para yatırımcılarına kısa vadede oldukça yüksek miktarlarda olmasa da iyi denebilecek rakamlarda para kazandırdı. Kripto para birimleri hakkında bir süredir yatırımcıların beklentileri 6.400 dolar beklentisinin ardından 6.500 dolar seviyesine zorda olsa çıkabilecek olduğu konusunda beklentiler oluşmasıydı.

Yatırımcılar, kısa sürede oldukça iyi rakamlarda kripto para yatırımından para kazanırken, rakamların sürekli olarak yükseliş eğilimi göstermesi piyasada olumlu bir etki yarattı. Bitcoin sahipleri, kısa zaman içerisinde oldukça ciddi kazanç elde ederken, piyasada Bitcoin fiyatının artmaya devam etmesini sağlayabilecek bir güven noktası oluştu. Kripto para analistlerine göre Bitcoin fiyatında belirli bir yükseliş olması yakın zamanda devam etmesi beklenen artışlar sonrasında 7.000 dolar seviyesine yaklaşması mümkün.

Bitcoin bugün 6.750 dolar seviyesine yükseldi. Bu 300 dolardan fazla bir artış demek. Kripto para birimi piyasası toplam hacminde ise mevcut milyarlarca dolarlık piyasa fiyatının artmasına bağlı piyasa hacminde büyük bir artış oldu.

Bitcoin fiyatındaki artış sonrasında altcoin fiyatlarında bir düşüş yok ancak altcoin fiyatları bir süredir beklenenden kötü seyrediyor ve fiyatların yakın zamanda yükselmesi bekleniyor.

  • Bu içerik özel bir analiz değildir ve asla yatırım önerisi veya yatırım tavsiyesi niteliğinde kullanılması mümkün değildir.

error: Kopyalama Engellendi!