Bitcoin Haberleri

Bitcoin fiyatı dip olarak 6.000 dolara mı düşecek?

Bitcoin fiyatı dip fiyata gerileyecek mi, yoksa gerilemeyecek mi? Bu konuda bazı soru işaretleri var ve bu yatırımcıların nasıl karar vereceklerini de kısa sürede oldukça fazla ilgilendiren konulardan bir tanesi. Kripto para birimi yatırımcıları fiyatların yükselebilecek olduğu düşüncesiyle hareket ederken, bir yandan ise analistlerin 6.000 dolar beklentileri gündeme geldikçe Bitcoin yatırımcıları panikliyor. Panik yapan Bitcoin yatırımcıları hemen satış hamlesine yöneliyorlar ve kripto para birimlerini elden çıkarıyorlar. Bu da beraberinde bazı yatırımcıların yeni Bitcoin yatırımlarının önüne geçiyor. Bitcoin fiyatındaki değer kaybının ne kadar olabilecek olduğu hakkında soru işaretleri olsa da yatırımcılar fiyatın düşüp düşmeyecek olduğu hakkında da analistlere kesin olarak %100 kesin güven duygusuna sahip değiller.

Bitcoin fiyatının yükselip yükselmeyeceği hakkında bir grup analist yükseliş olacağını öngörse bile Bitcoin bu dönemde dip fiyat olarak ve analistlerin ortak beklentisine doğru ilerleme eğiliminde olan 6.000 dolara her an gerileyebilir.

Bitcoin fiyatı eğer 6.000 dolar dip görmez ve yerine 16.000 dolara yükselirse o zaman da kripto para birimi analisti olan ve bugün dip fiyat bekleyen analistler 20 bin doları belki de 50 bin doları bile bekleyebilecek. Bitcoin sahipleri her zaman karar verme aşamasında kendi kararlarını kendi vermeleri gerekiyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Twitter Hack Bitcoinleri 2 Karıştırıcı Aracılığıyla Gönderiliyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu