Bitcoin 7.180 dolara düştü

1 Dakikada Okunabilir


Bitcoin’in muazzam yükselişi 17 Mayıs’ta durdu ve öncü kripto para birimi Bitcoin’in fiyatı 7.000 dolara kadar düştü . Kripto piyasası düne kadar oldukça yükseldi ve kripto para birimlerinin çoğu 10 aylık en yüksek seviyelere ulaştı. Fiyatların düşmesiyle birlikte, kripto para piyasası yine tartışmalarla doldu ve insanlar kripto para birimlerinin fiyatı konusunda endişeli.

Kripto para birimlerinin son zamanlarda yükselen değerine rağmen tekrar büyük bir düşüş başladı. Yatırımcılar milyonlarca dolarlık yaptıkları kripto para yatırımlarından geri sonuç almak istedi ve fiyatların yükselmesi konusunda hep beklenti içerisinde oldu. Ancak kripto para birimlerinin son 24 saat kadar kısa bir sürede 1.000 dolardan daha fazla değer kaybetmesi ise Bitcoin yatırımcılarını doğal olarakta altcoin yatırımcılarını endişeye sürükledi.

Altcoin yatırımcıları fiyatların yüksek kalmasını zaten uzunca bir süreden beri beklemiyordu. Yatırımcıların bir bölümü fiyatların düşecek olduğunu ifade ediyordu.

Boğalar birkaç gündür aktifti ancak şimdi piyasa görünüşe göre ayı piyasası dönemine girmiyor olsa da spekülatörlerinde büyük etkisi sonucunda değer kaybetmeyi sürdürüyor.

Yakın zamanda kripto para fiyatlarının artması beklenmezken, analistlerin beklentisi yakın zamanda kripto para birimlerinin fiyatında düşüş olması yönünde. Altcoin yatırımcılarının da bu konuda yapacak oldukları yatırımların bu konuda etkisinin fazla olması bekleniyor. Zira birçok kripto para birimi yatırımcısı fiyatların artacak olduğunu düşünürken, büyük bölümü ise kripto para birimlerinin değerinde düşüş olmasını bekliyor.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
322
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
322
Şaşkın
Lol Lol
40
Lol
Harika Harika
322
Harika
Korkunç Korkunç
282
Korkunç
error: Kopyalama Engellendi!