Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Bitcoin 7.550 dolara düştü!

ABONE OL:

Bitcoin’de beklenenden daha çok düşme yaşanmaya devam ederken, bugün akşam saatlerinden itibaren düşüşler sürüyor. Yatırımcıları korkutan bu düşüşler dolayısı ile bir süre öncesine oranla bugünlerde büyük bir düşüş yaşanması ise ”neden ve nereye kadar?” sorularının tekrar alevlenerek piyasaya çıkmasında etkili oluyor.

9.000 dolara kadar çıkabilecek olduğu beklenen ve kısa süre içerisinde bunu başarmasına neredeyse emin gözlerle bakılan BTC’nin ters köşe yaparak 8.300 doların üzerine çıkmaması ve gerileyerek 7.550 dolara kadar düşmesi belirli büyük yatırımcıların tepkisini çekerek gerileme sürecinde yatırımcıların yatırımlarını satması yönünde sonuçla karşılaşıyor.

Daha büyük düşüş olabilir

Bitcoin fiyatında daha büyük düşüşlerin olması ise bir ihtimal dahilinde. İddialar gelecek bir ay süre boyunca daha fazla düşüş olabilecek olduğunun yanında 7.550 dolar fiyatın daha fazla düşmesi durumunda birçok yatırımcının piyasadan çıkabilecek olduğu ve piyasaya geri dönüşlerin son derece fazla oranda azalabilecek olduğu yönünde oluyor.

BTC’nin 7.550 dolardan daha fazla gerilemesi durumunda ise 4.500 dolar seviyesine kadar düşüşler olmasına bir ihtimal dahilinde bakılmakta olup, 6.000 doların ilk düşüş beklentisi olduğu yönünde.

Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin ve Ethereum Dönüm Noktasında; Büyük Bir Hareket mi Gelecek?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu