Bitcoin 7.900 dolara yükseldi!

1 Dakikada Okunabilir


Kripto para birimlerinin değerinde yeniden artışlar var. Bitcoin son dönemlerde en yüksek fiyat olarak 8.300 doları gördü. Bitcoin fiyatındaki bu artış sonrasında yatırımcıların binlerce dolarlık kazancı söz konusu olurken, büyük oranda beklentiler 8.500 doların geçilmesi yönündeydi.

Bugün ise kripto para birimlerinin değeri yükseldi. 10 bin dolara yükselmesi beklenen Bitcoin, 7.900 doları da görerek fiyatında kısa süreli bir düşüş yaşadı. Bitcoin’in bu kadar yükselmesinin arkasında yine kripto para balinaları var ancak balinaların bu kadar kısa süre içerisinde fiyatları bu kadar yüksek oranda yükseltebiliyor olmasına yatırımcıların desteği de esirgenemez bir gerçek.

Bitcoin fiyatının 10 bin dolar beklentisinin gerçek olup olmayacak olduğu henüz merak konusu olsa da yatırımcılar fiyatların yükselmesi ile ilgili beklentilerin 10 bin dolardan sonra da devam etmesini bekleyebilir. Geçmişte yapılan yatırımlar bugün tekrar değer kazanmaya başlarken, fiyatların yükselmesi ile beraber kripto para birimlerine olan bakış açısında oldukça iyi bir iyileşme var.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
322
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
322
Şaşkın
Lol Lol
40
Lol
Harika Harika
322
Harika
Korkunç Korkunç
282
Korkunç
Soner Özcan
26 yaşındayım ve hala üniversite eğitimime devam ediyor. Geleceği değiştirmesini beklediğimiz kripto paralar hakkında hem kendimi, hem koinbox.net okuyucularını bilgilendirmek ve doğru haberler sunmak için editörlük yapıyorum.
error: Kopyalama Engellendi!