Bitcoin 8.100 doları geçerek yeniden gündemde

1 Dakikada Okunabilir


Bitcoin fiyatı 8.100 dolar seviyesini geçip geçmeyecek tartışmasının bugün arasında kalmıştı. Bitcoin güncel fiyatı akşam saatlerine doğru yükseldi ve kripto para biriminin değerinin yükselmeye başlamasından sonra 8.000 dolar seviyesi kendisine bir destek seviyesi olarak 8.100 dolara çıkmasında büyük pay aldı. Bitcoin fiyatı yükselecek mi, düşecek mi? Tartışmaları arasında geçen birçok sözlü atışma da bu fiyat seviyesinin görülmesi ile ”yükselecektir” diyenlerden taraf kazandı. Bitcoin yakın zamana kadar 8.500 dolara yakın birçok seviyede kendisini ve piyasalarını test etti.

Bir anda fiyatı 8.000 dolar seviyesinden daha düşük seviyelere gerilemesi ise piyasada bazı kripto para birimi yatırımcılarına ciddi tehlike yaratabileceği ve tekrar kripto paraların düşüşüne neden olabileceği endişesi yarattı.

BTC fiyatının tek kişi tarafından olası büyük bir kripto para satışı olması durumunda düşürmek veya yükseltmek mümkün olabilir.

Bitcoin yatırımcıları bu dönemde fiyatın en önemli direnç ve destek seviyesi olarak 8.100 dolar ila 8.140 dolar seviyesi aralığını görmekteler. Bitcoin bugün 8.103 dolar seviyesini 8.113 dolara yükselerek geçerken, yakın zamanda daha büyük artışlar ve daha fazla piyasa iyileşmesi en kısa sürede görülebilir. Bitcoin fiyatındaki olası değişimler ve kripto para biriminin değeri konusunda yatırımcıların neler düşündükleri konusu, kar satışları yapacak olanların sayısı ve diğer birçok faktör kripto paranın piyasasını yakından etkilemekte. Bitcoin eğer yükselişe devam ederse kar satışları piyasa dengesini bozmaya yetmeyecek kadar hafif kalabilir.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
322
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
322
Şaşkın
Lol Lol
40
Lol
Harika Harika
322
Harika
Korkunç Korkunç
282
Korkunç
Ali Gülle
Hayatımın büyük bir kısmını geçirdiğim İstanbul'dan hemen sonra Avrupa'ya taşınmam ile kripto para sahibi olmam aynı zamana denk geliyor. Avrupa'da kripto paraların daha fazla insana ulaşması ve daha fazla insanın bilgi sahibi olması için buradayım.
error: Kopyalama Engellendi!