Bitcoin RehberiCoin Rehberi

Bitcoin Al Sat Programları 2021

Her geçen gün daha da popülerleşen kripto paralar nedeniyle birçok yatırımcı Bitcoin al sat programlarını kullanmak istiyor. Düzgün bir şekilde anlaşılması ve kullanılması gereken bu programlar sayesinde çok kolay gelir elde edilebilir.

Finansal stratejiler ya da birazda olsa programlama bilmiyorsanız bazı ticaret botlarını kullanmak çok zor olabilir. Buna rağmen, kullanımı gayet basitleştirilmiş ve yeni başlayan yanlısı olan Bitcoin al sat botları vardır. Bu başlangıç botlarını kullanarak deneyim kazanabilir ve ilerleyen vadede kolay bir şekilde pasif gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Çok beklemeden  Bitcoin al sat programları nelerdir ve nasıl kullanırlar? adlı konumuza girelim.

Bitcoin bot programları nedir?

Bitcoin Al Sat Programları

BTC al sat programlarını etkili bir şekilde kullanmanız için öncelikle piyasaları takip etmeyi ve tüm grafiklerin düzenli kontrollerini yapmayı bilmeniz gerekir. Kimse sürekli bilgisayar ya da telefon başında olmayacağından dolayı herhangi bir piyasayı 7/24 takip etmek imkansızdır. Tam da burada kripto para al sat botları yatırımcıların imdadına koşar.

Bu programlar, kullanıcılara sinyaller verir, kullanıcılar ise bu sinyalleri kullanarak kendilerine ait strateji belirler. Kullanıcı, bu stratejileri al sat botunda kurarak pasif gelir elde edebilir. Bu botlar günün 24 saatinde çalışır. Bu nedenle her yatırımcının aynı etkiyi alması mümkün değildir. İşte sizlere önerebileceğimiz en popüler ve en iyi Bitcoin al sat programları 2021:

En iyi bedava Bitcoin alım satım botları:

Crypto Pro Trader

CryptoProTrader, Data crunching teknolojisini kullanan bedava bir BTC al sat botudur. Crypto Pro Trader’ın internet sitesine göre kullanıcılar en az 250 dolar yatırım yaparak 10 dakikadan daha kısa bir sürede kâr elde etmeye başlayabilir.

Blackbird Bitcoin Arbitrage

Blackbird-Bitcoin-Arbitrage

Blackbird, arbitrajı odak noktasına alan bedava bir Bitcoin ticaret botudur. Arbitraj botları normal al sat botlarından farklı olarak kullanıcının sahip olduğu kripto paraları satmak yerine arbitraj stratejilerini kullanarak piyasalarda boşluk arar ve bu boşluklardan faydalanırlar.

Blackbird, piyasa oynaklığından etkilenmeyen tüm piyasa koşulları ile çalışabilir. Yani, BTC bir gecede %50 değer kaybederse botun ticaret stratejisi değişmez. Botun stratejisi birden fazla borsa ile çalışabildiğinden dolayı herhangi bir gecikme yaşanmaz. Blackbird, bir fırsat bulduğunda hemen devreye girer. Blackbird sadece BTC ticaretinde kullanıldığından ve bedava olduğundan dolayı sıklıkla tavsiye edilir.

Catalyst Enigma

catalyst

Catalyst Enigma, Python programlama dilini kullanan bedava ticaret botudur. Catalyst’in en iyi yanı neredeyse sınırsız özel olarak ayarlanabilir olmasıdır. Tasarımcılar Enigma dashboard’unda karışık ticaret stratejileri yaparak bunları analiz edebilir. Tüm bu analizler kullanıcılara ticaret stratejisi hakkında ön fikir verir. Ayrıca, tüm kullanıcılar verilerini paylaşarak hangi stratejinin daha iyi olduğu konusunda karar verebilir.

ZenBot

Zenbot

Zenbot hem bedava hem de ilk kez bot kullanan kişiler için birebirdir. Zenbot’un kendine ait stratejileri arasında ticaret aralığı belirleme ve ayarlanabilir sipariş çeşitleri vardır. Zenbot; Binance, Bitfinex, Bitstamp, Poloniex ve Kraken gibi kripto para borsalarında kullanılabilir.

En iyi paralı Bitcoin alım satım botları

Shrimpy

Shrimpy

Shrimpy, yukarıda ki Bitcoin al sat botlarının aksine paralıdır. Shrimpy belli bir ücret karşılığında kullanıcılarına portföy yönetimi, portföy yeniden dengeleme ve birkaç borsayı aynı anda takip etmek gibi gelişmiş ticaret imkânı sunar. Shrimpy’yi hem yeni başlayanlar hem de deneyimli tüccarlar kullanabilir. Shrimpy’nin bedava kullanılacak başlangıç paketi vardır ancak bu paket botun çoğu özelliğini içermez. Botun paralı versiyonu aylık 13 dolardır. Ayrıca Shrimpy, birçok kripto para borsasını destekler. Shrimpy şu anda en iyi Bitcoin al sat botlarından biridir.

Haasbot

Haasbot

Haasbot, Shrimpy’e göre daha gelişmiş paralı bir bottur. Haasbot, Bitcoin olarak ödeme alır ve şu anki yıllık başlangıç paketi 450 dolar civarındadır. Lider kripto para borsalarını desteklemesinin yanı sıra Haasbot, farklı borsalarda ve farklı kripto paralarda birden fazla al sat botu kullanma imkânı sunar.

3Commas

3commas

3Commas, çok gelişmiş paralı bir al sat botudur. Haasbot’a benzer özellikleri olsa da 3Commas, diğer portföylerin ticaret stratejileri üzerinden test yapabilir. 3Commas bu özelliğinden dolayı sıklıkla tercih edilir. Bu eşsiz yöntem ile 3Commas kullanıcıları botu kullanan en başarılı tüccarların stratejilerinin ne olduğunu ve nasıl çalıştığını belirleyebilir ve bu stratejileri kopyalayabilir. 3Commas’ın başlangıç paketi yıllık olarak 174 dolardır.

Cryptohopper

Cryptohopper

Cryptohopper, kullanımı gayet kolay ve paralı gelişmiş Bitcoin al sat botudur. Cryptohopper, bulut tabanlı olduğundan dolayı herhangi bir kurulum istemez ve 24/7 kullanılabilir. Cryptohopper’da tüccarlar sinyallerini paylaşır ve kullanıcılar bu sinyalleri kullanarak kendi botlarını ayarlayabilir. Deneyimli kullanıcılar ise kendine ait sinyaller yapabilir.

Binance bot kullanma nedir ve nasıl yapılır?

Binance

Binance şu anda dünyanın 1 numaralı kripto para borsası olduğundan dolayı yatırımcılar kripto para botlarını en çok Binance’da kullanmak ister. Binance’ın hacmi yüksektir ve çok gelişmiş güvenlik önlemleri vardır. Binance hem kripto para al sat botlarına izin verir hem de bunlara API sağlar. Peki, Binance bot kullanma nedir ve nasıl yapılır?

Binance’da bot kullanmak çok kolaydır. Tek yapmanız gereken şey hesabınıza ait API anahtarı oluşturmak ve bu kodu ticaret botuna girmektir. Binance, kripto para bot ticaretine yeni başlayanlar için en iyi borsa seçeneğidir.

Binance’da kullanılabilecek en iyi Bitcoin al sat botları:

  1. Cryptohopper
  2. 3Commas
  3. Catalyst Enigma
  4. Zenbot
  5. Shrimpy
  6. Haasbot

Sonuç

Bitcoin al sat botları, piyasaya bakamadıkları dönemlerde tüccarların yardımına koşar. Bu botlar stres azaltır ve tüccarların duygularından arınmasına yardımcı olur. Ticaret botları herkes için değildir ve herkesin kullanmasına gerek yoktur. BTC alıp uzun süre elinizde tutmak istiyorsanız herhangi bir ticaret botu sizin için değildir.

Herhangi bir Bitcoin al sat botunu kullanırken dikkatli olmanız gerekir. Yanlış bir stratejiye karar vermek ya da yanlış bir stratejiye uymak sizin açınızdan çok kötü olabilir. Bot kullanımını bilmiyorsanız botların deneme versiyonlarını kullanarak, bot kullanan diğer tüccarları takip ederek ve küçük miktarlarda yatırımlar ile denemeler yaprak zaman içinde deneyim kazanabilir ve kısa süre içinde günlük olarak Bitcoin üzerinden pasif gelir edebilirsiniz.

“Binance Nedir? Nasıl Kullanılır? Detaylı Binance Rehberi” adlı rehberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/binance-nedir-nasil-kullanilir-detayli-binance-rehberi/

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 14 Puan: 4.8]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu