Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Bitcoin alanların büyük bölümü gelecekte daha fazla BTC almak istiyor

Bitcoin alanların büyük bir bölümü gelecek birkaç yıl içerisinde Bitcoin almaya devam edecek olduklarını düşünürken, beraberinde birçok yatırımcı Bitcoin dışında olan farklı kripto paralara gelecek yıllarda ‘belki’ yatırım yapabilecek oldukları konusunda kesin emin olamadıklarını ifade ediyor. Bitcoin’in neden bu kadar fazla ilgi gördüğü konusunda bazı kripto para birimi yatırımcıları fiyatın yüksek olması, piyasanın ”kripto para” ifadesi geçtiği zaman ilk akla gelen kripto paranın Bitcoin olması gibi nedenlerden dolayı gelecekte de Bitcoin satın almaya devam edeceklerini ifade ediyorlar.

Bitcoin fiyatının yüksek olması ve kripto para piyasasını kontrol eder durumda olmasından dolayı Bitcoin almak istediğini belirtenlerin oranında artış varken, altcoin almak isteyen ve gelecekte altcoin yatırımı yapmaya devam etme konusunda kararlı olan yatırımcılarda var.

Altcoin alan yatırımcıların daha çok Bitcoin kadar fazla para yatırmadan az kazançlar elde etmeyi kabul edebilecek oldukları, ancak Bitcoin alanların daha fazla kazanç elde etme istekleri olduğu bilinmekte.

10 yıldır beklediği performansı elde edemeyen ve birçok insanın ilgi göstermesine rağmen kendi piyasa hacmi 1 trilyon doları geçemeyen Bitcoin kripto para yatırımcılarına ”gelecek” konusunda kafa karışıklığı yaratıyor. Bitcoin’in gelecekte daha fazla insana ulaşması ve daha fazla yatırımcıyı bünyesinde toplaması sonucunda kripto para birimine daha fazla sayıda insan yatırım yapmayı düşünebilir ve mevcut yatırımlar daha çok artabilir gibi görünüyor.

*Bitcoin 10 yıldır milyonlarca insana kazanç sağladı.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu