Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Son dakika! Dipten Bitcoin alma fırsatı geldi de geçiyor!

ABONE OL:

Bitcoin fiyat bu hafta sürekli darbe alıyor. Lider kripto para tekrardan 11 bin doların üzerine çıkamayınca çok güçlü bir satış basıyla karşılaştı ve şu anda 10 bin 200 doların üzerinde işlem görüyor. Bitcoin 23 Eylül’de bu seviyelerden kurtulmuş olsa da bugün tekrardan düştü.

Dipten Bitcoin alma fırsatı geliyor…

Büyük resme baktığımızda şu anda Bitcoin’e duyulan kurumsal ilgi artıyor ve dip seviyelerde yoğun bir alım duvarı var. BTC’nin blok zincir verileri de yükseliş trendinin yaklaştığını gösteriyor. Glassnode’un Spent Output Profit Ratio (SOPR) ya da dilimiz uyarlayacak olursak Harcanan Çıkış Kâr Oranı indikatörü Bitcoin piyasasından yeni bir alım fırsatının geldiğini gösteriyor.

22 Eylül’de SOPR indikatörü 1 göstergesinin altına gerileyerek tüccarların zararına satış yaptığını ya da basitçe BTC’nin çok düşük fiyatlardan aldığını gösterdi. Özellikle bu BTC almak için çok büyük bir fırsattır.

https://www.google.com/finance

Bu Bitcoin piyasasında görülen ilk ve son alma fırsatı değildir. Geçen hafta SOPR indikatörü Nisan ayından beri ilk kez 1’i altına gerilemiştir. Yine de geçen hafta görülen bu fırsat indikatörün kısa süre içinde 1’in üzerine çıkmasıyla yükseliş trendi kanıtlanmıştır. Piyasa analistlerine göre bu hafta sona erecek BTC opsiyonları gibi dipten alma sinyalleri erken bir boğa marketinin habercisidir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Dan Morehead: Kripto para piyasası geçmişe nazaran çok iyi

25 Eylül Cuma günü 88,000 Bitcoin Opsiyonu Sonra Erecek

Yarın yani 25 Eylül’de neredeyse 88 bin Bitcoin opsiyonu sonra ermeyi bekliyor. BTC opsiyonlarında bulunan açık pozisyonlar yani opsiyonlarda bulunan toplam değer ise kısa süreliğine tepe noktasına çıktı.

Sona erecek Bitcoin opsiyon sözleşmelerinin boyutuna bakacak olursak BTC fiyatının bundan olumsuz yönde etkileneceğini çıkartabiliriz. Bu bir alım fırsatıdır ve tüm kripto para tüccarları yarın akşam saatlerinde BTC fiyatını yakından izlemelidir. Şu anda ise beklemek ve yeni bir ralli öncesinde diplerden Bitcoin almaya devam etmek çok önemli ve kârlı olacaktır.

“Sıcak Gelişme! Gerçek DeFi oranları açıklandı!” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/gercek-defi-oranlari-aciklandi/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu