Anasayfa Analiz Bitcoin Analistlerinden Dev Tahmin: Fiyat Buraya Kadar Çıkabilir..

Bitcoin Analistlerinden Dev Tahmin: Fiyat Buraya Kadar Çıkabilir..

Analiz

Bitcoin (BTC) fiyatı için sırada ne var? Uzmanlar hangi seviyelere dikkat çekiyor olabilir? Hepsi ve daha fazlası şimdi tüm detaylarıyla Koinbox'ta...

Bitcoin Analistlerinden Dev Tahmin: Fiyat Buraya Kadar Çıkabilir..
Hızlı İçerik

Geçtiğimiz gün bir kripto analisti Twitter'da, Bitcoin (BTC) fiyatının 36.000$ ila 40.000$'a kadar yükselebileceğine belirtti. 

Bu arada, ayrı bir tweet'te birden fazla kripto projesinin CEO'su Samson Mow'da Bitcoin (BTC) geleceği ile ilgili kendi düşüncelerini paylaştı. Mow, tweet'inde milyarlarca insanı bir Bitcoin (BTC) standardına getirecek olan "hiperbitcoinizasyon" nedeniyle Bitcoin (BTC) fiyatının gelecekte daha az düşüş yaşayabileceğini tahmin etti.

Geçen gün boyunca, Bitcoin (BTC) fiyatı %4'ten fazla bir fiyat artışı gördü ve an itibarıyla 30.134,35$ seviyesinde konumlanıyordu. Ayrıca, BTC'nin haftalık performansı da +%20,88 oranında arttı diyebiliriz.

Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi

Bitcoin Analistlerinden Dev Tahmin: Fiyat Buraya Kadar Çıkabilir..

BTC'nin günlük tablosunda oluşan yükseliş kaması grafiği modeli, son 4 gün içinde doğrulandı. Sonuç olarak, piyasa liderinin fiyatı, yaklaşık 27.140$'lık trend çizgisinin üst çizgisinin üzerine çıkmayı başardı ve 30.772,40$'daki bir sonraki ana direnç seviyesine yükseldi. Ancak bu seviyenin üzerine çıkamadı.

Teknik göstergeler, BTC fiyatının önümüzdeki 24 saat içinde yükselmeye devam edeceğini gösteriyor. 9 günlük EMA çizgisi, son 3 gün içinde 20 günlük EMA çizgisinin üzerinde yükselişle geçti. Bu, Bitcoin'in kısa vadeli bir yükseliş döngüsüne girdiğinin sinyalini verdi. Ayrıca günlük RSI çizgisi de bu dönemde günlük RSI SMA çizgisinin üzerine çıktı.

BTC'nin fiyatı önümüzdeki 24 saat içinde yükselmeden önce, tüccarlar ve yatırımcılar kâr elde etmeye çalışacakları için ikinci ayaktan önce biraz geri dönebilir. Bu olursa, BTC'nin fiyatı tekrar 28.728,58 dolara düşebilir. BTC'nin fiyatı sonraki 2 günlük mumu bu fiyat noktasının üzerinde kapatabildiği sürece, yükseliş tezi doğrulanacak.

Öte yandan, önümüzdeki 2 gün içinde bu seviyenin altında bir günlük mum kapanışı, BTC'nin fiyatını bir sonraki kritik desteğe düşme riskiyle karşı karşıya bırakacaktır. Bu senaryoda, BTC'nin fiyatı büyük ihtimalle 25.768,90$'a düşecek diyebiliriz.

Ancak yine de, yüksek volatiliteli mevcut süreç göz önüne alındığında yatırımcıların dikkatli bir şekilde hareket etmesinde fayda var.

Bitcoin Analistlerinden Dev Tahmin: Fiyat Buraya Kadar Çıkabilir.. içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar