Anasayfa Analiz Bitcoin Analizi: Lider Kripto İçin Potansiyel Senaryolar Neler?

Bitcoin Analizi: Lider Kripto İçin Potansiyel Senaryolar Neler?

Analiz

Bitcoin (BTC) fiyatı için en kritik seviyeler neler? Kapanış öncesi nelere dikkat edilmeli? Hepsi ve daha fazlası şimdi tüm detaylarıyla Koinbox'ta...

Bitcoin Analizi: Lider Kripto İçin Potansiyel Senaryolar Neler?

Bitcoin (BTC) fiyatı, son toparlanma sırasında 30.000 dolarlık psikolojik seviyenin üstesinden gelemediği için yatay seyrediyor. BTC/USD grafiği, son 24 saat içinde bir miktar oynaklık yaşadıktan sonra bir saatlik zaman diliminde simetrik bir bayrağa dönüştü.

Lider kripto para birimi, yıl başladığından bu yana en değişken anlarından birini yaşadığı için Bitcoin (BTC) için olaylı bir haftaydı. ABD hükümetinin el konulan Mt.Gox Bitcoin'lerini sattığı söylentileri piyasa panik moduna soktu ve Bitcoin (BTC) iki saatten kısa bir süre içinde değerinin %8'inden fazlasını kaybetti.

Söylenti çürütüldükten sonra fiyat toparlandı ve kayıpların neredeyse tamamı 24 saat içinde toparlandı. Etkileyici bir toparlanmaya rağmen, 30.000 dolarlık fiyat seviyesinin üstesinden gelmek Bitcoin (BTC) için yine başarısız sonuçlandı. Öncü kripto para birimi, bu kez son 24 saat içinde daha küçük bir büyüklüğe ulaşan başka bir satış yaşadı.

Bitcoin (BTC) Fiyatı İçin Sırada Ne Var?

Bitcoin Analizi: Lider Kripto İçin Potansiyel Senaryolar Neler?

29.887 dolarlık yerel bir yüksekliğe ulaştıktan sonra, ayılar boğaları alt ederek Bitcoin (BTC) fiyatını tekrar aşağı çekti. Ayı ve boğalar arasındaki savaş, her iki tüccar grubunun da birbirini alt etmeye çalışmasıyla devam etti. En son düşüş, boğaların geri adım atıp başka bir toparlanmaya zorlamadan önce 24 saat içinde %3'lük bir kayıpla 28.922 dolara ulaştı.

Ayılar ve boğalar arasındaki mücadele daha sıkı hale geldi ve simetrik üçgen grafik oluşumunun gelişmesine yol açtı. Yukarı yönlü bir kırılım, Bitcoin (BTC) fiyatının 30.000$'ın üzerine çıktığını görebilir ve muhtemelen yıllık yüksek seviye olan 31.035$'ı yeniden test ederken, üçgenin altına kırılma fiyatların 28.000$ ile 30.000$ aralığında konsolide olmaya devam ettiğini gösterebilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı, bu yazının yazıldığı tarihte, yılın başından bu yana %79,3'lük bir artışı yansıtan 29.317 dolardan borsada işlem görüyordu.

Bitcoin Analizi: Lider Kripto İçin Potansiyel Senaryolar Neler? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik