Analizler

Bitcoin artarken Ripple neden yükselmiyor?

Kripto para piyasasında son yükselişlerden sorumlu olan belirsizlik durumu bir diğer popüler altcoinin yükselişine destek çıktı. Dolar endeksi keskin bir şekilde düşerken dolar karşısında işlem gören küresel mal varlıkları, itibari paralar ve kripto paralar bu hafta boyunca olumlu bölgelerde işlem gördü.

Bitcoin durdurulamaz gibi görünüyor ve kısa süre önce 15,965 doları test etti. Bitcoin’in bu rallisinde Ethereum 442 doları test etti ve Ripple %3,36 artarak şu anda 0,25348 dolardan işlem görüyor. Ripple şu anda küresel olarak bankaların XRP kripto parasını kullanma konusunda zorluk yaşıyor. PayPal geçtiğimiz haftalarda kripto para desteği ekleyeceğini açıkladığı sırada XRP söz bile etmedi. Bu faktörler Ripple’ın neden Bitcoin ve Ethereum gibi boğa koşusu yapmadığının açıklamasıdır.

XRP günlük grafiğinde fiyat hareketi, modeller ve indikatörler ne kadar fiyatın 0,3000 dolara çıkacağını söylese de XRP’nin 0,3000 dolara çıkması için geçmesi gereken dirençler ve MA 200 var.

Overbit XRPUSD: https://www.overbit.com/en/contracts/xrpusd/

Ripple fiyat analizi

4 saatlik grafikte XRP bir önceki dinamik destek seviyesine dokundu ve şu anda bu seviyeyi direnç olarak test ediyor. RSI şu anda aşırı satılmış bölgede ve bu yüzden XRP fiyatında bir düzeltme gelebilir. Haberler bu düzeltmeyi destekleyebilir. Dolandırıcılar Ledger cüzdanından çaldıkları XRP’yi satmaya karar verirse; satılacak 1,150,000 XRP fiyatı aşağı yönde çekebilir.

Böyle bir düzeltme hareketinde XRP 0,24700 dolar – 0,24600 dolara doğru düşerek dinamik destek seviyeleri ve 100 ve 200 MA’yı test edecektir.

Ripple dinamik direnç seviyesinin (yükselen kanalın orta seviyesi) üzerinde kalırsa XRP yukarı yönde yükselmeye devam edecek ve yükselen kanalın üst ucu olan 0,26800 doları test edecektir.

“Son dakika: Bitcoin 15,000 doların üzerine çıktı ve boğa koşusu devam ediyor!” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/bitcoin-15000-dolarin-uzerine-cikti-ve-boga-kosusu-devam-ediyor/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu