Anasayfa Analiz Bitcoin Aşağı Yönlü Düzeltme Yapıyor: Bu Seviyelere Dikkat!

Bitcoin Aşağı Yönlü Düzeltme Yapıyor: Bu Seviyelere Dikkat!

Analiz

Aşağı yönlü bir düzeltme başlatan Bitcoin (BTC) fiyatında hangi seviyeler bekleniyor? İşte ayrıntılar...

Bitcoin Aşağı Yönlü Düzeltme Yapıyor: Bu Seviyelere Dikkat!

Bitcoin (BTC) fiyatı yine 27.500 dolarlık dirençten aşağıya doğru hareket ediyor. Bitcoin fiyatı düşüşünü uzatabilir ve 25.400 dolarlık destek seviyesini tekrar ziyaret edebilir.

  • Bitcoin fiyatı 27.500 dolarlık direnci aşamadıktan sonra aşağı yönlü bir düzeltme başlattı.
  • Fiyat 27.000 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor.
  • BTC/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 26.800 dolar civarında destekle büyük bir yükseliş trendi çizgisinin altında bir kırılma yaşandı.
  • İşlem şu anda 26.350 dolar seviyesinin altında daha fazla düşüş riskiyle karşı karşıya.

Bitcoin fiyatı 27.500 dolarlık direnci aşamadıktan sonra aşağı yönlü bir düzeltme başlattı. Bitcoin fiyatı, düşüş bölgesine girmek için 27.000 dolar ve 26.800 dolar destek seviyelerinin altında işlem gördü.

Ayrıca, BTC/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 26.800 dolar civarında destekle büyük bir yükseliş trendi çizgisinin altında bir kırılma yaşandı. İşlem çifti 26.350 dolarlık destek seviyesini yeniden test etti ve şu anda kayıplarını konsolide ediyor. 

Bitcoin fiyatı 27.000 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor. Yukarı yönde ilk direnç 26.800 dolar seviyesine yakın. İlk büyük direnç 27.000 dolar seviyesine yakın. Bir sonraki temel direnç 27.050 dolar seviyesine yakın olabilir ve bu seviyenin üzerinde fiyat yükseliş ivmesi kazanabilir.

Belirtilen durumda fiyat 27.500 dolarlık dirence bile yükselebilir. Daha fazla kazanç, önümüzdeki günlerde 28.800 dolar seviyesine doğru bir hareket gerektirebilir.

Bitcoin Aşağı Yönlü Düzeltme Yapıyor: Bu Seviyelere Dikkat!

Bitcoin Fiyatı için Düşüş Senaryosu

BTC fiyatı 27.000 dolarlık direncin üzerinde yeni bir yükseliş başlatamazsa düşüşe devam edebilir. Aşağı yönde ilk destek 26.350 dolar seviyesine yakın.

Bir sonraki büyük destek 26.200 dolar seviyesine yakın. Aşağı yönlü bir kırılma ve 26.200 dolar seviyesinin altında kapanış, daha fazla düşüş hareketini tetikleyebilir ve fiyat bir sonraki destek olan 25.400 dolara doğru düşebilir.

Kaynak: NewsBTC

Bitcoin Aşağı Yönlü Düzeltme Yapıyor: Bu Seviyelere Dikkat! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar