Anasayfa Bitcoin Bitcoin Balinaları Yeniden Devrede: Güçlü Bir Ralli Gelir Mi?

Bitcoin Balinaları Yeniden Devrede: Güçlü Bir Ralli Gelir Mi?

Bitcoin

Santiment'in verilerine göre, en az 1 milyon dolar değerinde BTC'den oluşan Bitcoin balina işlemleri son 24 saatte ani bir artış gördü. İşte detaylar...

Bitcoin Balinaları Yeniden Devrede: Güçlü Bir Ralli Gelir Mi?

Santiment'in verilerine göre, en az 1 milyon dolar değerinde BTC'den oluşan Bitcoin balina işlemleri son 24 saatte ani bir artış gördü. 

Veriler, balina işlem sayısının 7 Ağustos'ta 1.013'ten bu yazının yazıldığı sırada 1.579'a yükseldiğini gösteriyor. 

Balina etkinliğindeki artış genellikle yüksek volatiliteye işaret etse de, piyasa istihbarat platformuna göre aktif Bitcoin (BTC) adreslerinin sayısı 26 günün en düşük seviyesi olan 18,23 milyona ulaştı. 

Bitcoin Balinaları Yeniden Devrede: Güçlü Bir Ralli Gelir Mi?

Bitcoin (BTC) 30.250 dolardan işlem gördüğü son 30 gün içinde aktif cüzdan sayısı hala yaklaşık 240.000 arttı.

Ayrıca, Piyasa Değerinin Gerçekleşen Değere (MVRV) oranı olan başka bir gösterge, Bitcoin (BTC) şu anda %1,6 oranında değer kaybettiğini gösteriyor. Santiment'in verilerine göre, amiral gemisi gerçek değerini koruması için 29.600$'a ulaşması gerekiyor.

Bitcoin (BTC) Fiyatı İçin Sırada Ne Var?

Bitcoin (BTC), son 24 saatte %0,4 arttı ve bu yazı yazılırken yaklaşık 29.200 dolardan işlem görüyordu. Yükseliş ivmesi, varlığın 24 saatlik işlem hacminin %65 artarak 13.63 milyar dolara ulaşmasıyla ortaya çıktı.

Tarihsel olarak, Bitcoin'in yeşil noktadaki hareketi genellikle daha geniş kripto piyasasını boğa noktasına getirdi. CoinMarketCap'e göre, BTC'nin yukarı yönlü ivmesiyle küresel kripto para piyasa kapitalizasyonu %0,35 artarak 1,163 trilyon doları aştı.

5 Ağustos tarihli bir rapora göre, Bitcoin (BTC) madencilerinin 2024'te kârlı kalması için Bitcoin (BTC) fiyatının 100.000$ sınırını geçmesi gerekiyor. Analiz, BTC'nin fiyatının geçen ay 29.000$ seviyesinin dört kat altına düştüğü sırada gelmişti.

Bitcoin Balinaları Yeniden Devrede: Güçlü Bir Ralli Gelir Mi? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar