Bitcoin Haberleri

Bitcoin boğaları Ocak ayı için yeni bir yükseliş öngörüyor

Vailshire Capital Management, Bitcoin’in performansını değerlendirerek lider kripto paranın son düşüşlere rağmen yükseliş trendinde olduğunu ve yeni bir büyük Bitcoin patlamasının gelebileceğine inandığını söyledi.

Vailshire Capital Management CEO’su ve kurucusu Jeff Ross, Bitcoin konusundaki bakış açısını bir tweet aracılığıyla dünyaya duyurdu. Jeff Ross, Bitcoin’in teknik ticaret yönünün makro görünüm ve blok zincirleme yönünden çılgınca boğa olduğunu söyledi. Buna ek olarak CEO, kısa vadeli olarak yaşanan düzeltmelere rağmen uzun vadeli olarak Bitcoin’in performansının güçlü olduğunu söyledi.

Jeff Ross:

Bitcoin teknik verilerine göre şu anda bir kırılma geliyor ama bu kırılmanın yönü hala belli değil.

Makro görünüm: Çılgınca boğa

Blok zincir analizleri: Çılgınca boğa

Büyük ihtimalle yukarı yönde hareket olacak, kısa vadeli düşüşler güçlü bir alım görecek. Vailshire Capital Management azimle boğa olarak duruyor.

Jeff Ross’un bu görüşü, yılbaşı tatillerinden sonra Bitcoin’in düzeltme yapmasından sonra geldi. Bitcoin şu anda 35.000 doların altında sağlıklı bir aralıkta işlem görüyor. Jeff Ross’un yukarıdaki düşüş tahmini saatlik Bitcoin grafiğinde görülen ince mumdan BTC’nin dip seviyelerde alınması ile çakışıyor.

Analistler Bitcoin’de hiç olmadığı kadar boğa

Vailshire Capital Management CEO’su Jeff Ros Bitcoin’in gelecek fiyatlanması hakkında boğa olan tek kişi olmadı. Nicelik analisti ve tanınmış Bitcoin boğası olan PlanB kısa süre önce, Bitcoin’in ABD dolarına karşı geri dönüşü olmayan noktayı geride bırakabileceğini öne sürdü.

PlanB:

Bitcoin bu ay içinde 48 bin dolara zıplarsa aylık seviyeler arasında büyük bir fark oluşacaktır. Bu farklar genellikle geri dönüşü olmayan noktanın geride kalması demektir.

PlanB’nin bu yorumları, stoktan akış teorisine bir güncelleme olarak geldi. Lider kripto para yeni ticaret hacim seviyelerine adım atarken PlanB Bitcoin’in bu ay 48.000 dolar geçeceğine inanıyor. Kurumlar aynı oranda alım yapmaya devam ederse analistlerin bu yükseliş tahminlerinin meyve verme ihtimali çok olasıdır.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu