Anasayfa Analiz Bitcoin (BTC) Ani Bir Yükseliş Yaptı! Sırada Hangi Seviye Var?

Bitcoin (BTC) Ani Bir Yükseliş Yaptı! Sırada Hangi Seviye Var?

Analiz

Kral kripto Bitcoin (BTC), ani bir yükselişin ardından 23.009 dolar seviyelerine yükseldi. Peki Bitcoin için sırada hangi durak var?

Bitcoin (BTC) Ani Bir Yükseliş Yaptı! Sırada Hangi Seviye Var?

En son Bitcoin (BTC) fiyat analizi, yükseliş momentumu son 24 saatte istikrar kazandığından, alıcılara yol gösteriyor. Fiyat canlanma yolunda ve gün içinde 23.009 $ işaretine kadar toparlandı. Son birkaç haftadır, genel piyasa eğilimleri düşüş eğilimi gösteriyor, ancak şu anda koşullar görünüşte dönüşüyor. Alıcılar çabalarında ısrarcı kalırsa daha fazla toparlanma mümkündür.

Bitcoin (BTC/USD), piyasadaki ani yükselişin ardından şu anda 23.000$ seviyesinin üzerinde işlem görüyor. Alıcılar fiyatı bu seviyenin üzerine çıkarıyor ve genel piyasa hissiyatı da bu eğilimi destekliyor. Ayılar, fiyatı 22.900 doların altına çekmeye çalışıyor, ancak girişimlerinde başarısız oldu. Boğalar momentumu korumaya ve 23.143 dolarlık direnç seviyesini kırmaya çalışıyor.

Bitcoin'in (BTC) piyasa değeri 442 milyar dolara yükseldi ve 24 saatlik işlem hacmi de 27 milyar dolara yükseliyor. Bu da piyasadaki tüccar sayısının arttığını gösteriyor.

Bitcoin (BTC/USD) 1 Günlük Fiyat Analizi: BTC, 23.000 $ Seviyesinin Üzerinde Toparlanıyor mu?

Günlük Bitcoin (BTC) fiyat analizi, fiyat eğrisi son 24 saat içinde yükselişe geçtiği için kripto para değerinde hafif bir iyileşme belirtileri gösteriyor. Bu, şu anda 23.009 $ 'da durduğu için fiyattaki iyileşme ile doğrulanıyor. Önceki haftalarda ayılar liderliğini korusa da bugün alıcılar biraz değişti.

Bitcoin (BTC/USD) 1 Günlük Fiyat Analizi: BTC, 23.000 $ Seviyesinin Üzerinde Toparlanıyor mu?

22.011 $'lık hareketli ortalama (MA) değeriyle karşılaştırırsak, fiyat hala oldukça düşük. SMA 50 aynı zamanda mevcut piyasa değerinin altında, yani gerçek potansiyeline ulaşmadan önce fiyatta hala iyileştirme alanı olduğu anlamına gelirken, 200 SMA mevcut fiyatın üzerinde, alıcılar piyasada kalırsa olası bir yükseliş eğilimine işaret ediyor. kontrol.

Göreceli güç endeksi (RSI) ayrıca, satın alma baskısında olası bir artışın göstergesi olan bir yükseliş geçişi gösteriyor. MACD gösterge ayrıca, alıcılar için cesaret verici bir işaret olan bir yükseliş geçişi gösteriyor.

Boğa Grevi, BTC Fiyatını 23.009 $ Engelinin Üzerine Çıkardı

Dört saatlik Bitcoin (BTC) fiyat analizi, kripto piyasasını ele geçiren artan bir trend gösteriyor. Önceki saatlerde 23.143 dolara yükselen Bitcoin (BTC/USD) için fiyat yükseliyor. Son dört saat yine kripto para birimi alıcıları için olumlu oldu ve yeşil mum çubukları fiyat tablosuna gözle görülür şekilde hakim. Hareketli ortalama göstergesine doğru hareket edersek 22.913 doları gösteriyor.

Boğa Grevi, BTC Fiyatını 23.009 $ Engelinin Üzerine Çıkardı

Göreceli Güç Endeksi (RSI) skoru, 65.62 endeksinde nötr bölgenin aşırı satım merkez çizgisinin sınırına yakın bir noktaya ulaştı ve yukarı yönlü eğrisi, piyasadaki katı alım faaliyetine işaret ediyor. MACD göstergesi, MACD çizgisi sinyal çizgisinin üzerinde işlem gördüğü için yükseliş eğilimi gösteriyor.

Sonuç

Bitcoin (BTC) fiyat analizi, güçlü satın alma ivmesinin kripto paranın değerini 23.000 $ seviyesinin üzerine çıkarmasıyla boğaların şu anda kontrol altında olduğunu ortaya koyuyor. Fiyat 23.009$'a yükselirken, yükseliş momentumu son 24 saatte istikrar kazandı. Alıcılar çabalarında tutarlılık gösterirlerse daha fazla gelişme izlenecektir. Saatlik fiyat grafiği, artan sayıda yeşil şamdan gösteriyor, bu da yükseliş eğiliminin bir başka göstergesi.

Bitcoin (BTC) Ani Bir Yükseliş Yaptı! Sırada Hangi Seviye Var? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar