Bitcoin Haberleri

Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi: Bitcoin 30 Bin Doların Altına İnecek mi?

Kişisel finans yazarı Robert Kiyosaki, ufukta büyük bir çöküş gördüğü için Bitcoin’in 30.000 doların altına düşeceğine inanıyor.

En çok satan Zengin Baba Yoksul Baba serisinin ortak yazarı Kiyosaki, yeni bir videoda, dünya çapındaki merkez bankalarının BTC ve diğer kripto para birimlerine karşı hareket etmesiyle Bitcoin’in önemli bir düşüş yaşayabileceğini tahmin ediyor.

Kiyosaki’ye göre, merkez bankaları doğmakta olan alanı “yok etmek istiyor”.

“Demek hisse senetleri. Hükümet çökmemesini sağlayacak. Altın düşmeyecek. Ama kripto yapabilir. Neden biliyormusun? Çünkü Fed bunu istemiyor. Çünkü kriptoyu sevmemin sebebi, Bitcoin ve Ethereum ve diğer şeyleri satın almamın sebebi Fed’i sevmemem.

Genç adamların çoğuyla konuştuğumda, onlar da Fed’i sevmiyorlar. Ama sorun şu ki, bu yüzden daha akıllı olmalısınız, Fed’in [kriptoyu] çıkarmak istemesi. Avrupa Merkez Bankası (ECB) bunu çıkarmak istiyor. Japonya Merkez Bankası onu çıkarmak istiyor. Çin Bankası onu çıkarmak istiyor.”

Kiyosaki, Çin’in ABD’den önce piyasaya süreceğini düşündüğü merkez bankası dijital para birimlerinin (CBDC’ler) gelecekteki riskinden özellikle bahsediyor.

Kiyosaki , Bitcoin’in 2021’de 20.000 dolar civarında yeni bir dip basmasını beklediğini ekliyor.

“Dünya tarihinin en büyük balonu büyüyor. Dünya tarihinin en büyük kazası geliyor.

Daha fazla altın ve gümüş satın almak. Bitcoin’in 24.000 dolara düşmesini bekliyorum. Zengin olmak için en iyi zaman çöker. Kendine iyi bak.”

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 4 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Daha ne kadar böyle devam edecek hiç bilmiyorum hayırlısıyla bir bitcoin de çıksaydı gerçekten e çok etkilenenlerden biri de o oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu