Bitcoin Haberleri

Bitcoin (BTC) Tüccarları Gözünü Bu Seviyeye Dikti!

Bitcoin (BTC) Cuma günü de yükselişine devam ediyor, tüccarlar ve analistler şu anda bir sonraki kritik direnç seviyesinin nerede olduğunu ve fiyatın bu seviyeden düşüp düşmeyeceğini görmek istiyor.

Bitcoin Yükseliyor… Şimdilik

Bitcoin Perşembe günü gecesi 35.000 dolarlık desteğini korudu ve o zamandan beri 40.000 doların biraz altında işlem gördü.

Bitcoin’de konsolidasyon aşaması başlamadan önce Bitcoin 39.000 dolara yükseldi, ancak genel olarak Bitcoin henüz daha uzun zaman dilimlerinde yukarı veya aşağı yönde belirleyici bir hareket yapmadı.

Popüler bir tüccar olan Rekt Capital böyle bir şeyin olması için BTC’nin 38.000 dolarlık direnci desteğe çevirmesi gerektiğini söyledi. Çarşamba günü, mevcut konsolidasyon döngüsündeki önemine dikkat çekerek analist; “BTC için yaklaşık 38.000 dolarlık alan şu anda izlenecek alandır” dedi.

İlgili İçerik: Bitcoin Nasıl Alınır?

Altcoinler Hakimiyetini Kaybediyor

BTC 39.000 dolara yaklaştığından beri oynaklık azaldı, ancak genel bir çöküşe yönelik geniş çağrılar nihayetinde cevapsız kalabilir.

Başarılı tüccar Crypto Ed, Bitcoin’in bir sonraki hamlesi olarak 30.000 dolara yakın bir tahminde bulundu. Ancak Cuma günü, bu tahmin giderek daha az olası bir yönde ilerliyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Kar Satışları Bitcoin’i 40.000 Dolar’ın Altına Çekti!

Twitter takipçilerine aynı şekilde 38.000 dolar civarında bir kırılma noktasını vurgulayan bir grafikle Crypto Ed; “Bitcoin birkaç HL yaptı ve bu bizi bacağın alt kısmını tamamlamadığımızı düşünmeye itiyor.” dedi. Buna ek olarak tüccar; “Sarı yatay çizgiyi kırıp tekrar test ettiğimizde onay gelecek.” dedi.

En büyük küresel borsa Binance’ın alış ve satış pozisyonlarına bakıldığında, direncin sırasıyla 38.500 dolar ve 40.000 dolarda olduğu doğrulandı. Karşılaştırıldığında, 30.000 doların biraz üzerinde göze çarpan çok az destek vardı.

Altcoinlerde ise resim daha kötü. Tüccarlar Cuma günü büyük tokenlerde yaklaşık %4’lük kayıplarla karşı karşıya kaldılar ve yalnızca Amp (AMP) günlük %17’lik fark edilebilir bir kazanç elde etti. Bitcoin’in piyasa değeri hakimiyeti fiyat yükseldikçe iyileşti ve haftanın başında %42’nin altındayken bugün %44’e ulaştı.

İlgili İçerik: Ünlü Analistler Hangi Altcoinlere Yatırım Yapılacağını Açıkladı!

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu