Bitcoin Haberleri

Bitcoin Bu Hafta 4 Milyar Dolarlık Bir Depreme Hazırlanıyor

Cryptocurrency analiz sağlayıcılarından biri olan bytb.com, Bitcoin opsiyon sözleşmelerinin yakın zamanda hatta Cuma günü sona ereceğini açıkladı. Yaklaşan opsiyonların vadelerinin dolacak olması ise Aralık Ayı için belirlenmiş olan 2.4 milyar dolarlık rekordan çok daha önemli.

Bu gelişmeler nelere gebe ya da Bitcoin ile ilgili hangi gerçekleri ortaya çıkartacak? Dilerseniz ön görülen sonuçları da hep birlikte ele alalım ve incelemeye çalışalım.

Büyük Bitcoin Artışı Sonrası Piyasayı Neler Bekliyor?

Wall Street yatırımcılarının hali hazırda Bitcoin için balon nitelendirmesi yaptıklarını söylemek mümkün. Buna rağmen spekülatörlerin Bitcoin konusunda devam eden iyimser tavırları güven aşılıyor. Değerlendirmeler ise yine olumlu yönde ve alım seçeneklerine karşılık büyük bir açık ilgi durumu söz konusu ve bu da satımlara olan ilgiden daha fazla fiyat düşüşü ortaya çıkartacaktır.

Bitcoin2in son dönemde yaşadığı muazzam artış ile birlikte Ekim Ayı baz alınarak bir değerlendirme yapıldığında neredeyse %250’ye ulaşmış durumda ve bu gerçekten müthiş bir değer. Gelecekte bitcoin nasıl seyredecek henüz net bir değerlendirme yok ancak 4 milyar dolarlık bir depremin haberleri, etkisini kısa süre içerisinde göstermeye başladı diye düşünüyoruz.

Opsiyon Süresi 29 Ocak’ta Sona Eriyor!

3.5 Milyar dolar gibi bir rakamdan söz ediyoruz. Rekor btc opsiyonunun süresi ise 29 Ocak’ta sona eriyor ve aslında tüm gelişmeler de bu habere bağlı olarak değerlendiriliyor.

Yatırımcılar büyük bir korku içerisinde ve önümüzdeki yıl yarı yarıya düşebileceklerini ön gördükleri için bu korkularını yenemediklerini ifade ediyorlar.

JPMorgan analistleri ise yakın zamanda 40.000 Dolarlık yüksek seviyelerini kazanamadığı takdirde büyük bir çıkış yakalayacağını ve ivme kazanacağını iddia ediyor. Bu yazıdan yaklaşık 4 gün kadar sonra aslında neler olup biteceğini de hep birlikte görmüş olacağız. Aslında yalnızca bizler değil hem kripto para borsası hem de yatırımcılar bu konuda büyük bir merak içerisindeler. Analistler ise ikiye bölünmüş durumda ve farklı ön görüler sunarak ne yazık ki yüreklere su serpme konusunda başarılı olamıyorlar.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu