Bitcoin Haberleri

Bitcoin Bugün %40 Değer Kazandı, DOGE ve ADA Ralliye Liderlik Ediyor

Perşembe günü, bir önceki günün kanlı düşüşü tam tersinde döndü ve şu anda Bitcoin ve altcoinler de yeşillerdeyiz. Bitcoin (BTC), 20 Mayıs’ta rekor kıran geri dönüşünde 42.000 dolara kadar çıktı. Bazı altcoinlerde bu yükseliş ile benzer fiyat hareketine sahip oldu.

Bitcoin Fiyatı Şubat Ayının En Yüksek Seviyesine Çıktı

btc

Bitcoin 20 Mayıs 2021 Perşembe günü Şubat ayında görülen tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi. Şu anda, boğalar bir zamanlar zorlu bir direnç teşkil eden bir seviyeyi tekrardan almaya çalışırken piyasaya oynaklık geri döndü.

Son 24 saat, Bitcoin için hiçbir şeye benzemeyen bir testti, dünkü satış baskısı BTC’yi 30.000 dolara çekmişti. Bugün ise Bitcoin yaklaşık beş saat içinde 40.000 doların üzerine kırdı ve yükselemeye devam etti. Ayrıca bugün görülen daha yüksek seviyelere çıkılması ve kısa ani yükselişler olumlu bir yükselişe yol açan büyük alımlara işaret ediyor.

Yerel düşük seviyelere kıyasla, BTC / USD kuru son 24 saatten daha kısa bir sürede benzersiz bir %40 değer kazandı. Popüler Twitter kripto para analisti Rekt Capital, pazar yükseldikçe çok sayıda gönderinin bir parçası olarak; En görkemli ralliler, piyasadaki duygular en uç noktaya ulaştığında gerçekleşir.” dedi.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Son dakika: 250 dolar ve üstü tüm Bitcoin işlemlerine denetleme getiriliyor

Rekt Capital, duyarlılığın önemli bir göstergesi olan Kripto Para Korku ve Açgözlülük Endeksi’nin, kripto para birimlerinin büyük ölçüde düştüğü Mart 2020’den itibaren davranışlarını pratik olarak tekrarladığını kaydetti.

Bu nedenle, şu anda hem Rekt Capital hem de diğer analistler düşüşün en kötü zamanının sona erdiğini düşünüyor. Bu düşünceyi de uzun pozisyonların ortaya çıkmaya başlaması destekliyor.

Rekt Capital:

BTC şu anda 38.000 ve 44.000 dolar aralığında. Kısa vadede dikkat edilmesi gereken iki nokta:

  • Bir yeniden test girişimi sırasında destek olarak yaklaşık 38.000 dolar tutar mı?
  • Test edildikten sonra yaklaşık 44.000 dolar dirence dönüşecek mi?

Cardano (ADA) altcoin rallisine liderlik ediyor

cardano

Altcoinler arasında Cardano ADAbugün %70’in üzerinde ve Dogecoin (DOGE) %55’in üzerinde ğer kazandı. Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk’ın Perşembe günü Dogecoin’i 1 dolara çıkarma planını ima eden Twitter faaliyeti sayesinde DOGE fiyatı bir kez daha keskin yükseldi.

Bitcoin’in dünkü düşüşünden ve bugünkü toparlanması ile piyasa değerine göre ilk 10 kripto para birimi günlük olarak en az %40 değer kazandı. Örneğin Ethereum (ETH) şu anda günlük olarak %34 değer kazandı ve 2.902 dolardan işlem görüyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin'deki Büyük Tehlikenin Farkında mısınız? Tek Tek Anlattılar

İlgili İçerik: Cardano (ADA) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 2 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu