Bitcoin Cash 408 dolara düştü

1 Dakikada Okunabilir


Bitcoin Cash fiyatında bugün 24 saatte %3 oranında düşüş ile 408 dolara kadar gerileyen fiyatı satışa neden oldu. Kar satışlarının Bitcoin Cash yatırımcılarının ilgisini çekiyor olduğunu belirten kripto para uzmanları, bu satışlar nedeniyle kripto para biriminin değerinin düştüğünü ve düşmeye devam edecek olduğunu belirtti.

Bazı kripto para yatırımcıları yaşanan bu düşüşlere uyarak ellerindeki kar elde edebilecek olan Bitcoin Cash yatırımlarını mecbur olarak satabiliyor ve bu kripto para birimi Bitcoin Cash güncel fiyatında düşüşe sebep oluyor.

Bitcoin fiyatında %1 düşüş varken Bitcoin Cash fiyatında %3 değer kaybı olması altcoin piyasasındaki değer kayıplarının daha büyük olmasından ve genellikle kripto para yatırımları konusunda düşüşe sebep olduğunu belirtiyor.

Bitcoin ve Bitcoin Cash fiyatı düşerken, tüm altcoin piyasasında ciddi düşüşe neden olabiliyor. Yatırımcıların fiyatların düşmesine bağlı olarak panik yaparak satış yapabildikleri, bazılarının ise kar satışları yaparak adından söz ettirdikleri bir piyasa kripto para piyasası

Kripto paraların değerinin yakın zamanda yükseleceğini açıklayan analistler ise bu dönemde satışları önermiyor, aksine mümkün olduğu kadar fazla alım yapılmasını öneriyorlar. Bitcoin ve Bitcoin Cash arasında kalanlara her iki kripto paranında alınmasında sakınca olmadığı, Bitcoin tercih edecek olanların ise kazanç olarak kendilerine geri dönüşün oldukça fazla olacağını açıklıyorlar. Bitcoin fiyatındaki değer kaybı kısa sürede toparlanarak eski seviyesine göre daha hızlı değer kazanıp yatırımcılarına da kazanç vaat edebilir.


error: Kopyalama Engellendi!