Analizler

Bitcoin Cash (BCH) Fiyat Tahmini: 2 Bin dolara Yükselecek mi?

Bitcoin Cash fiyatı, kripto para birimi endüstrisi toparlanırken birkaç yılın en yüksek seviyesine çıktı. BCH fiyatı son 24 saatte yaklaşık %15 artarak son 7 gündeki toplam kazancını neredeyse %50’ye çıkardı. Öte yandan, Bitcoin 57.100 dolara yükseldi ve bu, haftanın en düşük seviyesi olan 53.000 dolardan önemli ölçüde daha yüksek seviyelerdir.

Bitcoin Cash haberleri: Bitcoin Cash, 2017’deki Bitcoin hard fork’undan sonra oluşan dijital bir para birimidir. Bitcoin Cash, insanların anonim olarak ödeme yapmalarına ve para göndermelerine yardımcı olması açısından Bitcoin’e benzer. Bununla birlikte, Bitcoin’den farklı olarak Bitcoin Cash’in genel kullanımı nispeten düşüktür ve yalnızca birkaç şirket Bitcoin Cash’i kabul eder. Bununla birlikte, Bitcoin’in yükseliş eğiliminin de yardımıyla, son birkaç yılda Bitcoin Cash fiyatı güçlü bir yükseliş eğilimi gösterdi. Buna yakın zamanda yapılan yeni bir ağ yükseltmesi de yardımcı oldu.

Bugün, trader’lar en son ABD tüketici fiyat endeksi verilerini bekledikçe BCH fiyatı yükseliyor. Bu rakamlar faiz oranlarına etkileri nedeniyle önemlidir. Ayrıca şimdiye kadar Federal Rezerv’in para politikası kripto para birimlerini rekor seviyeye yükseltmeye yardımcı olmuştur. Bunun nedeni, FED’in faiz oranlarını rekor düşük seviyeye çekmesi ve bilançosunu rekor seviyedeki yüksek seviyesine çıkarmasıdır.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin Fiyatı Ne Kadar? Bitcoin Nedir? 1 Bitcoin Kaç TL Kaç Dolar?

Dolayısıyla, TÜFE (Tüketici Fiyat Endeksi) beklenenden daha hızlı yükselirse FED’in beklenenden daha erken müdahale etme olasılığı artacaktır. Bu teoride, Bitcoin Cash gibi yüksek riskli varlıklardan diğer değer saklama varlıklarına doğru bir dönüş olabilir

Bitcoin Cash (BCH) Fiyat Tahmini

Bitcoin Cash (BCH) Fiyat Tahmini: 2 Bin dolara Yükselecek mi? –

Günlük grafik, Bitcoin Cash fiyatının 3 yıldan fazla bir süredir en yüksek seviye olan 1.630 dolara yükseldiğini gösteriyor. Fiyat yükseldikçe, Bitcoin Cash yükseliş trendi çizgisinin üst bölgesini test etti. Ayrıca fiyat, kısa ve uzun vadeli hareketli ortalamaların ve Parabolik SAR’ın üzerine çıktı. Aynı zamanda yeşil renkte gösterilen bir yükseliş bayrağı oluşturuyor gibi görünüyor.

Bu nedenle, Bitcoin Cash’in 2.000 dolara yükselmeye devam etme olasılığı var. Bunun gerçekleşmesi için boğaların fiyatı yükseliş trendi çizgisinin üzerine çıkması gerekecek. Diğer taraftan fiyat psikolojik destek 1.000 doların altına düşerse piyasada hala satıcıların olduğu anlaşılacaktır.

İlgili İçerik: Bitcoin Cash (BCH) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 2 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu