Bitcoin Cash fiyat analizi

2 Dakikada Okunabilir


Bitcoin Cash fiyatı son zamanlarda güçlü bir yükseliş başladı ve 262,00 $’ı aştı. Kripto pazarı yeşile dönüyor, Bitcoin , BCH, BNB , LTC ve XMR’de güçlü bir yükseliş hareketi var.

  • Bitcoin Cash fiyatı son zamanlarda yükseldi ve 260.00 ve 262.00 $ fiyat seviyesini bile kırdı.
  • BCH, 2 saatlik grafikte 245.00 $ dirençle büyük bir düşüş kanalını aştı.
  • Fiyat, 280,00 dolarlık direnç alanını hemen olmasa da bir süre sonra geçebilirse daha fazla kazanç olabilir.

Bitcoin Cash Fiyat Analizi (BCH – USD)

Bugün, Bitcoin fiyatı yukarı yönlü iyi bir harekete başladı ve %2’den fazla değer kazandı. Binance Coin (BNB) ve Litecoin (LTC) gibi birkaç altcoin de yükseliş yaşadı ve fiyatlarında belirgin bir artış oldu. Bitcoin Cash fiyatı da yükselişe geçti ve kısa süre önce kilit 280.00 $ direnç alanını zorladı.

 

Kripto para birimlerinin değerinin artması son yatırımcı için beklenmedik bir etki yaratsa da kripto para hareketlerinin yukarı yönle değişmesi mevcut yatırımcılar dışında Asya merkezli kripto para piyasasından çıkan yatırımcılarında ilgisini çekmeyi sağladı.

2 saatlik BCH / USD grafiğine baktığımızda parite 227.79 dolara kadar düştü ve son zamanlarda 235.00 $ ve 240.00 $ direnç seviyelerinin üzerinde güçlü bir toparlanma başladı. Fiyat 245,00 $ seviyesinin ve 25 basit hareketli ortalamanın (2 saat) üstüne bile çıktı.

Yukarı yönlü hamle sırasında fiyat, 245.00 $ dirençle birlikte büyük bir düşüş kanalını aştı. Sonuç olarak, sürekli kazanımlar oldu ve fiyat 260.00 $ ‘ın üzerine çıktı ve son düşüşün %50 Fib geri çekilme seviyesi 312.05 $’dan 227.79 $’a düştü.

Bitcoin Cash fiyatı

BCH fiyatının beklenmedik bir şekilde yükselmesi kripto para yatırımcıları için iyi bir fırsat ve alım düzeyi noktası yaratmayı başarıyor. Bitcoin fiyatının yükselmesini bekleyen birçok yatırımcı kısa vadeli yatırımlarında daha fazla değer kazanmayı ve daha fazla yatırımlarından gelecek olan dönüşün kısa sürede olmasını isterken, yatırımcıların beklentisi çoğu zaman için kısa sürede Bitcoin ve Bitcoin Cash yatırımcısı olarak en iyi kazancı kazanmaktan geçiyor.

Kripto para birimleri arasında oldukça fazla ilgi gören ve yatırımcılardan geri dönüşü yüksek olan kripto para birimi olan Bitcoin Cash, gerek fiyat, gerek ise kripto para pazarının en önemli 10 altcoini arasında olan kripto para birimi olması ile oldukça bilindik bir kripto para olarak tanınıyor.

Bitcoin fiyatlarında beklentiler yükseliş olmasından yana olsa da kripto para yatırımlarının gelecekte nasıl değerlenecek olduğu ve nasıl değerlenecek olduğunun ötesinde ne kadar fazla ilgi göreceği ihtimali Bitcoin Cash için oldukça iyi. Birinci sırayı alması ile ilgili bazı iddialar bulunuyor olmasına rağmen BCH’nin hiçbir zaman 1. sırayı Bitcoin’den alamayabilecek olduğu, ancak ilk 2. sırada Ethereum’un önüne geçebilmesinin mümkün olduğu belirtiliyor. Bitcoin Cash ve Bitcoin arasında fiyat ve piyasa hacmi farkı da gün geçtikçe daha fazla açılıyor. Yatırımcılar piyasadaki fiyatlar ve piyasa hacmine göre beklentilerini sürekli olarak değiştirmek zorunda kalabiliyorlar.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
161
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
161
Şaşkın
Lol Lol
282
Lol
Harika Harika
161
Harika
Korkunç Korkunç
121
Korkunç
Uğur Acar
28 yaşındayım, 6 senedir gazetecilik yapıyorum ve kripto para yatırımcısı olmamdan ötürü Bitcoin haberleri konusunda yazılarımı okuyucular ile buluşturuyorum. İngilizce biliyorum ve sürekli fotoğraf çekmek hobilerimden sadece bazıları.
error: Kopyalama Engellendi!