Analizler

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini: BCH’de İşler İyi Görünmüyor

Bitcoin Cash fiyatı, dün neredeyse iki hafta içindeki en düşük seviyesine geriledikten sonra toparlanma çalışıyor. Bitcoin Cash (BCH) pazartesi günkü en düşük seviyenin %13.80 üzerinde olan 1.125 dolardan işlem görüyor. Bitcoin Cash (BCH) şu anda 21 milyar dolardan daha fazla piyasa değerine sahip ve böylece dünyanın en büyük onuncu kripto para birimi. BCH Internet Computer (ICP) ve Litecoin (LTC) arasında yer alıyor.

Bitcoin Cash, Bitcoin’in fiyatını izleme eğiliminde olan dijital bir varlıktır. Bu hafta büyük bir ralli yaptıktan sonra Bitcoin Cash, yıl başından beri görülen en yüksek seviyesinden %32’den fazla düşüş yaşadı. Bu düşüş çoğunlukla, çoğu para biriminin geri çekildiği kripto para birimi endüstrisinin genel zayıflığından kaynaklanıyor. Nitekim, Bitcoin fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 65.000 dolardan şu anki 45.000 dolara düştü.

Bitcoin düşüşünün üç temel nedeni var. Birincisi, Elon Musk’ın Bitcoin ile ilgili tweetleri, yatırımcılar Tesla’nın para birimini satmak üzere olup olmadığını değerlendirdikçe önemli dalgalanmalara yol açtı. İkincisi, enflasyondaki son ani yükselişin ardından potansiyel faiz artışlarına ilişkin endişeler devam ediyor. Son olarak, dünyadaki en büyük sabit koin olan Tether hakkında endişeler var. Bu, Tether’in %100 yerine %3’ten daha az nakit rezervi tuttuğunu açıklamasından sonra geldi

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin Fiyatı Ne Kadar? Bitcoin Nedir? 1 Bitcoin Kaç TL Kaç Dolar?

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini: BCH'de İşler İyi Görünmüyor –

Dört saatlik grafik Bitcoin Cash boğaları için pek de iyi görünmüyor. Grafik, BCH’nin bu yılki en yüksek seviyesine yakın bir çift tepe modeli oluşturduğunu gösteriyor. Bu genellikle düşüş sinyalidir. Aynı zamanda, Bitcoin Cash (BCH) fiyatı kısa süre önce bu modelin boyun çizgisinin altına inmeyi başardı.

Ayrıca fiyat, başka bir düşüş sinyali olan 50 günlük ve 25 günlük üssel hareketli ortalamaların (EMA) altına düştü. Bitcoin Cash (BCH) aynı zamanda bir düşüş bayrağı modeli oluşturuyor gibi görünüyor. Bu nedenle, yakın vadede daha fazla düşüş olasılığını göz ardı edemeyiz. Bu, Bitcoin Cash (BCH) fiyatını 1.000 doların altına itebilir.

İlgili İçerik: Bitcoin Cash (BCH) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 2 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu