Analizler

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini; Sırada Ne Var?

Bitcoin Cash fiyatı, geçen hafta Mart ayından bu yana görülen en düşük seviyeye geriledikten sonra geri döndü. BCH, geçen haftaki en düşük seviyenin %60 üzerinde olan 748 dolardan işlem görüyor. Dolaşımdaki tüm BCH’nin toplam değeri 13.9 milyar doların üzerine çıktı.

Bitcoin Cash genellikle dünyanın en büyük dijital para birimi olan Bitcoin için bir vekil olarak görülüyor. Bunun nedeni, BCH’nin BTC’den daha ucuz olma eğiliminde olmasıdır. Ayrıca, ikisi yakından ilişkilidir çünkü BCH, BTC’den hard fork yöntemi ile ayrılan bir kripto para birimidir. Aslında BCH, orijinal Bitcoin’dir.

Bu nedenle, çoğu Bitcoin Cash spekülatörlere ve perakende tüccarlara ait olduğundan, fiyat hareketi nispeten çok değişken olma eğilimindedir. Aslında birçok kripto para gözlemcisi Bitcoin Cash fiyat hareketini altın ve gümüşünkiyle karşılaştırır. Bu nedenle, geçen hafta kripto para birimlerinin fiyatları düştüğünde Bitcoin Cash fiyatı en kötü performans gösterenler arasında oldu.

Her zaman olduğu gibi devam eden toparlanma hareketinde Bitcoin Cash, BTC’den daha iyi performans gösterdi. Nitekim, Bitcoin son 24 saatte yaklaşık %3 artarken, BCH %10’dan fazla yükseldi. Bu nedenle büyük ölçüde, Bitcoin Cash’in gelecekteki performansı BTC’nin nasıl ticaret yaptığına bağlı olacaktır. Bitcoin yükselmeye devam ederse Bitcoin Cash fiyatı da yükselmeye devam edecektir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Mt. Gox Vekil Heyeti Bazı Kripto Paraları Satabilir

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini; Sırada Ne Var? –

Dört saatlik grafikte, BCH fiyatının son birkaç gün içinde toparlandığını görüyoruz. Şu anda Bitcoin Cash fiyatı %78,6 Fibonacci geri çekilme seviyesinde dalgalanıyor.

Grafiklerde 50 günlük hareketli ortalamanın (MA) üzerine çıktı. Diğer tüm kripto para birimleri gibi BCH’de V şeklinde bir modele benzeyen bir yapı oluşturdu. Böyle bir fiyat hareketinde bu model genellikle satıcılardan daha fazla alıcı olduğunun bir işaretidir.

Bu nedenle yakın vadede Bitcoin Cash boğaları 913 dolarda yer alan %61,8’lik Fibonacci seveiyesini geçmeyi hedeflediğinden BCH fiyatı yükselmeye devam edebilir. Ancak Bitcoin Cash fiyatı 650 dolarlık desteğin altına kırarsa bu tahmin geçersiz olacaktır.

İlgili İçerik: Bitcoin Cash (BCH) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu