Altcoin Haberleri

Bitcoin Cash fiyatı %19 değer kazandı!

Kripto para piyasasında yatırımcılar beklemedikleri kadar fazla yükseliş ile karşılaştılar. Bitcoin fiyatında %15 ve üzerinde yükseliş olmasının ardından yatırımcılar kripto para fiyatlarının yükseliş rallisine yeniden başlayabilecek olduğunu tahmin ederken, bazıları ise piyasada fiyatın daha çok yükselebilecek olduğunu ve daha iyi kazanç elde etme şanslarının olabilecek olduğunu düşündüler. Bitcoin fiyatındaki beklenmedik gelişmeler ve beklenmedik yükselişlerin hemen ardından altcoinlerin değeri yükselirken bu beklenen bir gelişmeydi. Bitcoin fiyatı yükseldiği zaman altcoin fiyatlarında da beraberinde bir yükseliş söz konusu oluyor ve bazı yatırımcılar kripto para birimlerine sahip olmak konusunda her zaman Bitcoin fiyatına bakarak, yükseliş olup olmayacağını değerlendirerek yatırım yapıyorlar.

Bitcoin Cash (BCH) bugün %19 değer kazanıp 259 dolar seviyesine yükselirken yatırımcılar ise piyasada bu kadar büyük bir yükselişi bugün gün içerisinde beklemiyorlardı. Bitcoin fiyatındaki yükselişe bağlı olarak Bitcoin Cash (BCH) güncel fiyatında %19 değer artışları gündeme gelse de yatırımcıların hala bu seviyeden kısa ve orta vadeli yatırım yaparak eğer her şey beklendiği gibi yolunda gidebilir ise kazanç elde etmeleri mümkün olabilir.

Bitcoin Cash (BCH) dışında diğer kripto para birimlerinin değerinde de yükselişler gündeme gelse de ilk 5 sırada yer alan kripto paralardan en çok değer kazanan Bitcoin Cash (BCH) oldu.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 0 Puan: 0]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün