Bitcoin Cash fiyatında yüzde 10 düşüş!

1 Dakikada Okunabilir


Kripto para sitesi Bitcoin.com’un CEO’su Roger Ver, işlem süresi, ölçeklenebilirlik ve mahremiyet açısından Bitcoin’e kıyasla üstünlüğünden dolayı Bitcoin Cash’i gerçek Bitcoin olarak görüyor ve bunu böyle görmekte olduğunu ve gelecekte de kendisinin gerçek Bitcoin olarak en büyük kripto olan Bitcoin’e karşı Bitcoin Cash’e destek vermekten vazgeçmeyecek olduğunu açıklıyor.

Bitcoin Cash’in işlemleri, Schnorr İmzalarının uygulanması nedeniyle Bitcoin’den çok daha iyi durumda. Ancak, Bitcoin Cash’in blok zincirindeki çeşitli değişiklikler nedeniyle, özellikle işlem ve ölçeklendirme söz konusu olduğunda Bitcoin’den çok daha iyi olmasına rağmen fiyat konusunda aynısını söylemek mümkün olmaz. Basın zamanında, Bitcoin Cash, 6.37 milyar dolarlık bir piyasa değeriyle 357 dolar fiyatı ile kendisine piyasada alıcı bulabiliyor.

XRP’nin hemen altındaki dünyanın dördüncü en büyük kripto parası olarak biliniyor ve Bitcoin’e yakın sırada olmasına rağmen gelecekte uzun vadede Bitcoin’in yerini almasının zor da olsa mümkün olabilir iddiaları yankılanmakta.

Bitinfocharts’a göre, son 24 saat içinde Bitcoin Cash Blockchain pazarının %99’unun değiştiğini gördü.

Bu, son 24 saatte 6.34 milyar dolar olan Bitcoin Cash’in yaklaşık 17.67 milyon BCH’nin neredeyse dolaşımdaki Bitcoin arzına eşit olarak değiştiği anlamına geliyor.

Bitcoin’e kıyasla, son 24 saatte BTC’nin pazar hacminin yalnızca %8’i değişmiş ve bu rakam Bitcoin Cash’e göre çok daha yüksek olan 10.85 milyar dolar olarak kayda geçmiş.

Bitcoin Cash ağı nihayetinde iyi performans gösterdi. Basın saatine göre Bitcoin.com’un CEO’su Roger Ver’in desteklediği Bitcoin Cash %10 değişmiş.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
201
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
201
Şaşkın
Lol Lol
322
Lol
Harika Harika
201
Harika
Korkunç Korkunç
161
Korkunç
Ali Gülle
Hayatımın büyük bir kısmını geçirdiğim İstanbul'dan hemen sonra Avrupa'ya taşınmam ile kripto para sahibi olmam aynı zamana denk geliyor. Avrupa'da kripto paraların daha fazla insana ulaşması ve daha fazla insanın bilgi sahibi olması için buradayım.
error: Kopyalama Engellendi!