Analizler

Bitcoin Cash, Polkadot, Ethereum Classic: 8 Temmuz

Çoğu kripto para biriminin fiyatları, Bitcoin direnci 35.000 $ ‘dan reddettikten sonra düştü . Fiyat %6’nın üzerinde düştü ve 32.799$’a kadar düştü. Söylemeye gerek yok, altcoinlerde düşüşü hızlı bir şekilde takip etti.

Örneğin, Bitcoin Cash [BCH], Polkadot [DOT] ve Ethereum Classic [ETC] ile birlikte fiyat ölçeğinde daha da düştü ve spot piyasayı daha oynak hale getirdi.

Bitcoin Cash [BCH]

Bitcoin Cash, Polkadot, Ethereum Classic: 8 Temmuz - Koinbox.Net

Bitcoin Cash’in fiyatı, Bitcoin’in son birkaç saat içinde piyasadaki gidişatını yansıttı. Fiyatı azalan bir kanal içinde düştü ve sonunda 491,65 dolardan destek buldu.

Göre Görünür aralık , onun yolu üzerinde aşağı, BCH derece 499 $ işlem gördü. Bu, varlık söz konusu olduğunda tüccarların rahat olduğu seviye olabilir. Bu aynı zamanda düşük fiyatın kısa vadede 491 ile 499 dolar arasında kalabileceğini de gösterebilir. Bu arada, bu seviyeyi korumak için satın alma baskısının artması gerekebilir ve Göreceli Güç Endeksi’ne göre BCH, grafiklerdeki aşırı satım bölgesinden dönüyordu.

Bununla birlikte, piyasadaki yüksek oynaklık nedeniyle momentum negatif kaldı.

Polkadot [DOT]

Bitcoin Cash, Polkadot, Ethereum Classic: 8 Temmuz - Koinbox.Net

Polkadot’un fiyatı yükseldi ve 17.67$’ı vurdu, ardından 15.73$’a düştü. Varlık bu fiyat seviyesinde istikrar kazanmaya çalışırken, 50 hareketli ortalama mum çubuklarının üzerine çıkarak aşağı yönlü yüksek baskının altını çizdi. Bu, alım ve satım baskıları savaşırken aşırı satım bölgesinde kalan Stokastik RSI tarafından vurgulandı .

Piyasadaki güneye giden baskı da Chaikin Para Akışını sıfıra itti. Bu, piyasaya akan paranın dışarı aktığı anlamına geliyordu. Bu, DOT fiyatı için düşüş işaretiydi.

Ethereum Classic [ETC]

Bitcoin Cash, Polkadot, Ethereum Classic: 8 Temmuz - Koinbox.Net

Ethereum Classic’in piyasası, fiyat çöktüğü için piyasa trendinde bir dalgalanma gördü. Piyasa son derece dalgalı bir hal aldı ve fiyat, yazının yazıldığı sırada henüz istikrarlı bir temel bulmamıştı.

ETC’nin fiyatı, 55 dolardan düştükten sonra destek seviyesinin 50,96 doların altına düştü. Fiyattaki bu 5 dolarlık değişim, ayıları piyasanın derinliklerine itti ve Yönlü Hareket Endeksi tarafından vurgulandığı gibi , ETC piyasasına satış baskısı hakim oldu. -DI, +DI’nin üzerinde yükseldi ve mesafesini korudu. Bu, ETC’nin fiyatı için daha fazla kayıp anlamına gelebilir.

MACD göstergesi, MACD çizgisi sinyal çizgisinin altından geçerken düşüş eğilimini doğruladı.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu