Analizler

Bitcoin Cash, Solana, THETA Fiyat Analizi: 1 Temmuz

Bitcoin’in toparlanması, altcoin piyasasını bir toparlanma dönemine götürdü. Bununla birlikte, basın zamanında, bazı madeni paralar kırmızıda işlem gördüğü için daha geniş piyasa karışık sinyaller veriyordu.

Örneğin, Bitcoin Cash, Solana ve THETA, son 24 saat içinde fiyatlarda ve satın alma baskısında hafif bir düşüş kaydetti. THETA 21 Haziran’dan bu yana fiyat konsolidasyonu görürken, Bitcoin Cash, yazının yazıldığı sırada %0,8 oranında marjinal bir düşüş yaşadı.

Bitcoin Cash [BCH]

Bitcoin Cash, Solana ve Theta Fiyat Analizi: 30 Haziran

Boğalarla kısa bir koşunun ardından Bitcoin Cash’in fiyatı 30 Haziran’da tekrar geri çekildi. Yazma sırasında, Bitcoin Cash, son 24 saat içinde %4,38 oranında değer kaybederek 496 $ değerindeydi. Fiyat düşmeye devam ederse, alt fiyat 468 dolardan destek bulabilir. Bitcoin Cash, CoinGecko’da 11. sırada yer aldı.

30 Haziran’da fiyatlardaki düşüşe rağmen, BCH söz konusu dönemde %17.6 arttığı için geçen hafta toparlandı. Madeni para bir kez daha değer kazanırsa, varlık önümüzdeki birkaç işlem seansında 555 dolarlık direnç seviyesini test edebilir.

4 saatlik ticaret grafiğinde, Ortalama Yön Endeksi güçlü bir eğilime işaret etti. Bununla birlikte, madeni paranın fiyatı ileriye dönük bir düzeltmeye tabi olabilir. Kriptonun fiyatı son 24 saatte bir düşüş yaşarken, Göreceli Güç Endeksi tarafından öngörüldüğü gibi piyasada satış baskısı biraz arttı 

Son olarak, Müthiş Osilatör , son birkaç gündeki yükseliş momentumunu kaydettikten sonra, basın zamanında düşüş sinyalinin başlangıcını resmetti .

İlgili İçerik: Bitcoin Cash (BCH) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Solana [SOL]

Bitcoin Cash, Solana ve Theta Fiyat Analizi: 30 Haziran

SOL fiyatları, son 24 saat içinde %3,3’lük bir düşüş kaydettikten sonra, yazının yazıldığı sırada düşüş eğilimindeydi. Madeni para, sırasıyla 30 $ ve 33 $ destek seviyeleri ve direnç seviyeleri arasında konsolide olmaya başladı.

Sermaye girişleri ve çıkışları ile ilgili olarak, Chaikin Para Akışı bir düşüş yaşadı ve tarafsız bölgeye yaklaşıyordu. Bu düşüş, yazının yazıldığı sırada sermaye çıkışlarının girişler üzerinde yavaş yavaş daha fazla baskın hale geldiğini gösteriyordu.

Alt’ın düşüş trendine karşılık gelen MACD’nin histogramı, baskı zamanında olduğu gibi piyasada düşüş eğiliminin başladığını gösteriyordu, göstergede küçük bir kırmızı çubuk görüldü. Ek olarak, 30 Haziran’da düşüş eğilimi yaşandı.

Parabolik SAR vurgulanan bir noktalı çizgiler Şamdanları üzerinde görünür şekilde düşüş.

İlgili İçerik: Solana (SOL) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

THETA

Bitcoin Cash, Solana ve Theta Fiyat Analizi: 30 Haziran

THETA fiyatı, 21 Haziran’dan bu yana ani destek ve 7,3 dolar ile 6,2 dolar direnç seviyeleri arasında konsolide oldu. THETA sadece 24 saat önce 7,2 doları geçmeyi başardı, ancak bu fiyata gün içinde tutunamadı.

Kripto para Mayıs ayındaki düşüşten tamamen kurtulamadı, ancak madeni para 7,3 dolar seviyesini geçerse, dikkat edilmesi gereken bir sonraki direnç seviyesi 8.11 dolar olacaktır.

Birleşen Bollinger Bantları , alt birimin daha az oynaklığa işaret edeceğini belirtti ve bu da madeni paranın bir süre daha aynı fiyat seviyesinde dolaşabileceği anlamına geliyor. Dizin Göreceli Güç alış baskısı azalan ve satış baskısını olduğunu vurgulayan, güney aşağı taşındı artıyordu.

İlgili İçerik: THETA (THETA) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu