Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

Bitcoin Cash’in yükselişi güne damgasını vurdu

Bitcoin Cash fiyatının %15 değer kazancı gün içerisinde kripto para piyasasına damgasını vuran konulardan oldu. Bitcoin ve Bitcoin Cash arasında kararsız kalan kripto para sahipleri bugün 1 kez daha kararsızlıklarına yenisini ekledi. Bitcoin fiyatının yükselmesini bekleyen ancak beklediği seviyeyi göremeyecek olduğunu düşünen kripto para sahipleri yakın zamanda değer artışı beklentilerinin olduğunu ancak bunun yanında Bitcoin Cash fiyatının günün en iyi değer kazananları arasında olmasının da kafa karıştırıcı olduğunu açıkladı.

Bitcoin ve Bitcoin Cash arasında yatırım yapmak için %50 formülünü dikkate alarak hareket etmesi önerilen kripto para yatırımcılarının değerinin yükselebileceğini göz önünde tutarak her iki kripto paraya da yatırım yapmasında sakınca bulunmamakta. Bitcoin fiyatı yükselirken genellikle Bitcoin Cash fiyatı da aynı oranlarda yükseliş gösteriyor.

Kripto para yatırımcılarının bu kadar sıkı sıkıya kripto para birimlerinin değerini takip etmeleri durumunda her iki kripto paradan da kazanç elde etmelerinin mümkün olabileceği belirtiliyor.

Bitcoin Cash satın alanların gelecekte en çok kazançlı olabileceklerine dair inanç olsa da kesin olarak bir bilgi yok.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu