Bitcoin Haberleri

Bitcoin Çılgınlığı! 2016’da 1000 Dolarlık Bitcoin, Bugün 100.000 Dolar Değerinde…

ABONE OL:

2020’nin sonlarında bitcoin kendi rekorunu egale etti. Her ne kadar şu an düşüş yaşıyor olsa da sizlerin de ilgisini çekecek bir hesaplama yapacağız. 2016 yılında bitcoin’e 1000 Dolar yatırmış olsaydınız eğer şu an 102.209.54 dolarlık bir mal varlığına sahip olacaktınız. Tabi bu denli sabırlı olmak gerçekten profesyonel yatırımcıların yapacağı bir şey ancak bunu yerine getiren insanlar da yok değil.

Bitcoin, her geçen gün değer kazanıyor ve piyasanın en güçlü dijital varlıklarından bir tanesi olduğu gerçeğini de unutmamak gerekiyor. Bunun en önemli nedenlerinden bir tanesi aldığı güçlü yatırımlardır. Tesla, bu yatırımların başında geliyor ve 1.5 milyar dolarlık yatırım sonrası bitcoin rallisine hep birlikte tanıklık ettik.

 data-lazy-srcset=

Oynak İmaj Güven Vermiyor

Uzmanlar bitcoin’i bu şekilde değerlendiriyor ve tanımlıyorlar. Ne karda haklı olduklarını da net bir şekilde görebiliyoruz ve şu an yaşanan sert düşüş de bunun en net örneklerinden bir tanesidir. Kısa bir süre önce kendi rekorunu kıran dijital varlık, yine kısa bir süre içerisinde sert bir düşüş ile yatırımcılarını üzdü.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Kripto Para Balinası Nedir?

Fakat bitcoin ile ilgili gerçekleri de es geçmemek gerekiyor ve 100.000 Dolar seviyesine çıkabilecek güce hali hazırda sahip durumda. Hatta bazı analistle ve uzman kripto para tüccarları 2021 yılı sonunda bu seviyeyi göreceğini ön görüyor.

 data-lazy-srcset=

Bitcoin’in atacağı her adım önemli çünkü dijital para piyasasına yön veren ve aslında bu piyasayı temsil eden en önemli varlıklardan bir tanesidir. Henüz yatırım yapmamış olabilirsiniz ancak en azından yakından takip edebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Geleceğin para birimi olarak lanse edilen Bitcoin, yalnızca bireysel yatırımcılar tarafından değil, aynı zamanda kurumsal yatırımcılar tarafından da çok fazla tercih ediliyor. Kurumsal yatırım desteği arttığı sürece bitcoin yakın gelecekte daha fazla insanın tercih ettiği varlıklardan bir tanesi haline gelecektir. Şu an bulunduğu seviye bile inanılmaz bir rakama karşılık geliyor ve bu değerin artacağına da inancımız tam.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu