Kripto Para HaberleriBitcoin Haberleri

Bitcoin.com CEO’su: Dash ve BCH ortak çalışmalı

Bitcoin.com CEO’su Roger Ver, kripto paraların ekonomik özgürlük verebilecek olduğunu iddia ederek, kripto paraların geleceğinin iyi olabilecek olduğunu, insanların ekonomik özgürlüğünü sağlamak için ise yapılması gerekenler olduğunu, bunlar arasında ilk sıralarda Dash ve Bitcoin Cash ortak çalışması gerektiğini açıkladı. Bu ikilinin ortak çalışması ile birlikte ortaya çıkacak olan ekonomik özgürlüğün kendisine güven verdiğini açıklayan Ver, kripto para sektöründe ekonomik özgürlüğün bu ikili sayesinde başlayabilecek olduğunu iddia etti.

Kripto para fiyatlarında sürekli olarak yaşanan gerilemeler, yatırımcıları artık canından bezdirmiş iken, Bitcoin.com CEO’su Roger Ver’in bu açıklamaları sektörde hem olumlu, hem olumsuz tepki ile karşılaştı.

Bazı kripto para yorumcuları, kripto paraların zaten hali hazırda ekonomik özgürlük sağladığına değinirken, bazıları ise ekonomik özgürlüğün kripto paralar ve birleşik ortaklık sayesinde olamayacak olduğunu savundu. Şirketlerin büyük bir bölümünün kripto para sahibi olmayı istemiyor olması ve kurumsal yatırımcı eksikliğinin ekonomik özgürlüğün kripto paralarda olmadığını gösterdiğine değinen bazı yatırımcılar, sektörün bu nedenle ortaklık yerine, fiyatları yükseltecek olumlu hamlelere bakması gerektiğini düşündüklerini açıkladı.

Piyasayı kendisi düşürdü

Bitcoin.com CEO’su Roger Ver, Bitcoin Cash hard forku ısrarından hemen sonra kripto paralarda dönülmesi çok zor bir nokta olan 6.400 dolar seviyesinden başlayan düşüşlerde çok büyük rol oynadı. Kasım ayında gerçekleşen Bitcoin Cash hard forkundan sonra yatırımcıların büyük bir bölümü sektörde yaşananlardan sonra piyasayı terk etti.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu