Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

”Bitcoin.com’a Açılan Dava Gereksiz!”

Craig Wright’ın Bitcoin.com’a yönelik olarak tüm alan adını ve şirket yöneticilerini kapsayan davası sonrasında basına ilk defa açıklama yapan ve bu durumu eleştiren Bitcoin.com’un CEO’su Roger Ver, kripto para piyasasında kendilerinin belirli bir itibara sahip olduklarını ve her zaman müşterilerini düşünerek hareket ettiklerini ifade ederek, yatırımcıları korumak ve kendi yazılımlarını en üst düzeyde güvenlik ile müşterilerine sunmak için çaba harcadıklarını açıkladı.

Milyonlarca dolarlık değere sahip olan Bitcoin.com alan adının dava dolayısı ile erişime kısıtlanmasının gündeme gelebilecek olduğunu yazan ABD basını, davanın sonucunda hataların düzeltilmemesi, Craig Wright tarafından Bitcoin.com’a ve yöneticilerine yönelik suçlamaların doğru çıkması durumunda Roger Ver ve ekibinin ağır suçlamalar ile karşı karşıya kalmış olduklarının ispatının bu dava sonucunda belli olacak olduğunu açıkladı.

Bitcoin.com’a açılmış olan gereksiz ve yersiz bu dava hakkında avukatlarımız ile görüştüm. biz bugüne kadar bitcoin.com’a bir dava açıldığından haberdar değildik ve Craig Wright tarafından bize dava açıldığı konusunda basın aracılığı veya direkt iletişim ile bilgilendirilmedik. avukatlarımız bunun zorlu bir süreç olabilecek olduğunu ve milyonlarca dolarlık bir savunma yükü getirecek olduğunu bize ilettiler, bu konuda kendimizi mahkemeye giderek gereksiz olan bu suçlamalara karşı savunacağız. bu suçlamalar bir yazılımın beğenilmemesi dolayısı ile bir geliştiricinin şikayet edilmesi kadar saçma olan suçlamalar. avukatlarımızda bunu bize ifade etti.

-Craig Wright-

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu