Kripto Para HaberleriBitcoin Haberleri

Bitcoin.com’un CEO’su Roger Ver kendi borsasını kurabilir

Bitcoin.com’un CEO’su Roger Ver, kripto para borsası konusunda neler düşündüğünü açıkladı. Bitcoin sahiplerinin büyük bir güvenle baktıkları ve ağzından çıkan her bir söz ve açıklamanın birçok önemi bulunduğu bilinen ve tarihin en bilgili kripto para yorumcularından birisi olarak biliniyor. Basına yaptığı açıklamada Roger Ver, kendisinin kripto para borsası kurup kurmayacak olduğu konusunda net açıklama yapmadı ancak bunun gelecekte bir ihtimal dahilinde tutulabilecek olduğunu açıkladı.

geçmişten bugüne kadar sürekli olarak bilgi ve tecrübe sahibi olmuş olan kripto para borsaları var. bu kripto para borsaları çok güven kazanmış ve tarihin en fazla ilgi gören kripto para borsaları bulunmakta. ben ise kendi kripto para borsamı kurmayı düşünmem ve aksiyon almam durumunda çok fazla fazla düşük maliyet ile hareket edebilirim ve bu konuda yapabileceğimden eminim ama insanların güvenilirliği konusunda endişe ediyorum.

-Bitcoin.com’un CEO’su Roger Ver-

Bu ifadeleri kullanan Bitcoin.com’un CEO’su Roger Ver, ne kadar tanınmış bir isim olması ve daha önce adının güvenilirlik konusunda en ufak soruna karışmamasına rağmen bu şekilde düşünüyor. Birçok ülkede ise kripto para borsaları ardı ardına durmadan açılıyor ve açılan kripto para borsalarının arkasında olan isimler dahi çoğu zaman bilinmiyor. Google’dan yapılan ufak araştırmalar ve yapılan arama kelimelerine göre ilk sıralarda olan ve tasarımı iyi görünen, şartları daha iyi görünen kripto para borsaları yatırımcılar tarafından daha çok tercih ediliyor ve yatırımcılar bunu daha iyi gördüklerinden dolayı istedikleri kripto para borsasını daha çok tasarıma ve Google sıralamasına göre seçiyorlar. Roger Ver gibi bir isim ise bu konuda kendisinin çok emin olamadığını ve çok endişeleri olduğunu ama gelecekte bunu aşabilecek olduğunu doğruluyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu