Kripto Para HaberleriBitcoin Haberleri

”Bitcoin değer saklama aracı olmayacak, bunu iddia edenler sahtekar!”

IMF bünyesinde görev yapmış olan ünlü analist Mark Dow, kripto para birimlerinin en popüler olanı Bitcoin hakkında sert konuştu. Kripto paraların belirli riskler barındırdığı bir ortamda değer saklama aracı olamayacak olduğunu ve yeterince güvenilir olmadığından dolayı geleceğin değer saklama yatırımları ve araçları arasında yerinin bulunmadığını açıkladı. Bitcoin’in gelecekte çok popüler yatırım aracı olacak olduğunu iddia edenlerin hayalperest ve sahtekar olduklarını açıklayan Down, kripto paraların değer saklamak için kullanılabilecek bir güce hiçbir zaman erişmesinin asla mümkün olmayacak oluğunu açıkladı.

Bitcoin hakkında bir süredir değerindeki değişimler dolayısı ile yükselip yükselmeyecek olduğu tartışma konusu olmuş ve kripto para birimlerinin neden dolayı düştüğü, neye bağlı olarak yükseldiği yatırımcılar tarafından bir kez daha farklı farklı nedenlerle tek nedene bağlı olmaksızın sosyal medyada ve internet sayfalarında, bazen ise toplantılarda sorgulanmıştı. Bitcoin’in gelecekte değer saklama araçları arasında yerinin olup olmayacak olduğunu belirlemek için güvenilir olması, mevcut değerini sürekli koruyarak sürekli artış yönünde eğilim göstermesi gerek.

kripto paraların gelecekte değer saklama aracı olmayacak olduğunun bilinmesi gerekiyor. bitcoin’in gelecekte saklama aracı olduğunu iddia edenler hayalperest ve sahtekar.

-Mark Dow-

Mark Dow’un bu açıklamalarına tepki gösterenler olduğu kadar destekleyenlerde yok değil. Kripto para birimlerinin değerlenmesi ve değerini koruması için oldukça fazla ve uzun sürecek bir zamana ihtiyaç olabilir ve bu bugünden hissediliyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Cardano Shelley Ana Ağı Hesap Defteri İçerecek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu