Bitcoin değeri 2020’de rekorunu kırabilir

1 Dakikada Okunabilir


2020 yılında Bitcoin [BTC] fiyatının rekor seviyeleri görebilecek olduğu bekleniyor. Binlerce dolar değerinde kripto para yatırımlarının değerinin rekor üzerine rekorlarını kırabilecek olduğu bekleniyor. Yatırımcıların sayısının artması ve buna bağlı olarak kripto para yatırımlarının çok daha iyi seviyeleri görebilecek olduğu tahmin ediliyor. Kripto paraların değerinin yükselecek olduğu beklense de bazı kripto para analisti uzmanların görüşleri 2020 yılı Mayıs ayında rekorun tekrar edebileceğini gösteriyor.

2017 yılında kırılan rekorun 2019 yılına kadar tekrar etmemesinin ardından 3 yıl sonra rekor kırılabilecek olduğu ve 3 yıl aradan sonra Bitcoin’in 2020 yılı Mayıs ayında rekorunu tekrar edebileceği iddia ediliyor. Yatırımcıların Bitcoin fiyatı hakkında beklentilerinin çok yüksek olmadığı, ancak kripto para analistlerinin 2020 yılı Mayıs ayı ile ilgili beklentilerinin çok yüksek olduğu ortada.

Kripto paraların rekor kırması kripto para camiası için son derece büyük önem taşıyor. Yatırımcılar, Bitcoin’in yükselmesi durumunda daha fazla para kazanmaktan öte kripto paraların gelişimini de göz önüne alarak değerinin artacak olduğunu, buna bağlı olarak daha iyi kazanç elde etmelerinin mümkün olduğunu düşünerek hareket ediyorlar. Bitcoin, yakın zamana kadar kripto para yatırımcılarından 6.000 dolar değerinden daha düşük bir fiyata sahip olduğu için tepki çekerken, son dönemde rekor kırmayan ancak büyük oranda artan kripto para fiyatları yatırımcıların tepkisini dindiriyor. 

İleriye dönük olarak kripto para birimlerinin değerinin yükselmesi ve artması bekleniyor. Ne kadar yükseliş olacağı ise analistler tarafından belirtilmiyor.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
80
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
80
Şaşkın
Lol Lol
201
Lol
Harika Harika
80
Harika
Korkunç Korkunç
40
Korkunç
Yusuf Varsal
Pek fazla bilinmese de Bitcoin kadar önemli olan Blockchain Technology ile ilgili olarak araştırmalar yapıyorum. 27 yaşındayım ve Ankara'da yaşıyorum.
error: Kopyalama Engellendi!