Coin Fiyatı

Bitcoin Diamond (BCD) Fiyatı ve Grafiği – 1 BCD Kaç TL Kaç Dolar?

Bitcoin Diamond (BCD) Nedir?

Bitcoin Diamond (BCD) Bitcoin’den ayrılan bir kripto para birimidir. Bitcoin Diamond (BCD), Bitcoin ağının 495866 numaralı blok yüksekliğinde bir hard fork ile ayrılmıştır. Bitcoin Diamond (BCD) ağdaki saldırıları caydırmak için yeni bir iş kanıtı algoritması ve ek kapasite için zincirdeki işlemlerden bütün işlem imzalarının ayrılmasını içeren değişiklikler uygulamıştır.

Bitcoin’in dokuz yıllık hızlı gelişiminin ardından, Bitcoin ağının yüksek işlem ücretlerine ulaşması ve bu aynı zamanda artık artan sayıda müşteriden gelen talepleri karşılamamasından dolayı Bitcoin Diamond (BCD) ortaya çıkmıştır.

Bitcoin Diamond (BCD), Bitcoin ile rekabet ediyor mu?

Hayır, Bitcoin Diamond (BCD) Bitcoin ile rekabet etmiyor. Bitcoin Diamond (BCD), Bitcoin’in orijinal özelliklerini korurken daha gelişmiş bir teknolojiye sahip Bitcoin blok zincirinin çatalıdır.

Bitcoin Diamond (BCD) Hangi Borsalarda Bulunur?

Bitcoin Diamond (BCD) 20’den fazla kripto para borsasında bulunuyor. Bu borsalar arasında Binance, Bithumb, Huobi Global, Gate.io, OKEx ve KuCoin gibi güvenilir isimler var. Ayrıca Indodax, ProBit Global, CoinDCX, BanckCEX gibi pek de bilinemeyen borsalarda mevcuttur. Bitcoin Diamond (BCD) herhangi bir Türk kripto para borsasında bulunmamaktadır.

Bitcoin Diamond (BCD)

Son Dakika Bitcoin Diamond (BCD) Fiyatı 2021

Son dakika Bitcoin Diamond (BCD) fiyatı 2021: Bitcoin Diamond (BCD)  şu anda dolardan işlem görüyor. Ayrıca Türk lirası karşısında Bitcoin Diamond (BCD) TL’den işlem görüyor. Tekrardan, herhangi bir Türk borsasında Bitcoin Diamond (BCD) listelenmemiştir ve bu yüzden BCD/TRY çifti yoktur.

Bitcoin Diamond (BCD) Piyasa Değeri

Bitcoin Diamond (BCD) piyasa değeri şu anda dolardadır. Bu toplam piyasa değeri ile Bitcoin Diamond (BCD) en büyük 114’üncü kripto paradır. Doşaşımda 186.492.898 adet Bitcoin Diamond (BCD) var iken maksimum Bitcoin Diamond (BCD) arzı 210.000.000 adet BCD’dir. Var olabilecek toplam Bitcoin Diamond (BCD) miktarı 210 milyondur. Bu arzda bir artış olmayacaktır.

Bitcoin Diamond (BCD) Hacmi

Bitcoin Diamond (BCD) hacmi: Bitcoin Diamond (BCD) şu anda dolarlık hacme sahiptir. Bu hacmin büyük bir çoğunluğu Binance borsasında bulunan BCD/BTC çiftindedir. Bithumb borsasındaki BCD/KRW çifti de popülerdir.

Bitcoin Diamond (BCD) Grafiği

Bitcoin Diamond (BCD) grafiği aşağıdaki gibidir. Ne yazık ki Bitcoin Diamond (BCD) hem dolar hem de TL karşısında çıktığı zamandan sonra keskin bir değer kaybı yaşayan kripto paralardan biridir. Bitcoin fiyatı son zamanlarda ne kadar artsa da benzer bir eğilim Bitcoin Diamond (BCD) fiyatında görülmemiştir.

Bitcoin Diamond (BCD) Alınır mı?

Bitcoin Diamond (BCD), Bitcoin ağını geliştirdiğini iddia eden bir kripto para birimidir. Yine de Bitcoin Diamond (BCD) çıktığı zamandan beri beklediği ilgiyi toplayamamıştır ve şu anda iyi bir yatırım olarak görülmemektedir. Ne kadar sabit arzlı olsa da Bitcoin Diamond (BCD) Bitcoin’in gölgesinde kalmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Bitcoin (BTC) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Bitcoin Diamond (BCD) Madenciliği

Bitcoin Diamond (BCD) madenciliği yapılabilir bir kripto para birimidir. Tam düğüm istemcisini kullanarak Bitcoin Diamond (BCD) madenciliği yapabilir veya bir havuzda Bitcoin Diamond (BCD) madenciliği yapabilirsiniz. Bitcoin Diamond (BCD) kamu madencilik havuzları Bitcoin Diamond (BCD) web sitesinde listelenmiştir.

Bitcoin Diamond (BCD) ağı aynı sürede (10 dk.) Bitcoin’den çok daha büyük blokları işler. Daha büyük bloklar, daha fazla işlem ve daha hızlı ortalama işlem süresi anlamına gelir. Bitcoin Diamond (BCD), daha az güçlü bilgisayarlarla Bitcoin Diamond (BCD) madenciliği yapmayı kolaylaştırır. GPU madenciliği, daha fazla kullanıcının ağı desteklemeye dahil olmasına izin verir. Bitcoin dünyanın en iyi kripto para birimidir ancak kullanımı hala oldukça zordur. Bitcoin Diamond (BCD) kripto parasının sunduğu gelişmiş işlem hızları ve düşük fiyat, kahve veya otobüs biletleri gibi küçük ve ucuz ürünleri alıp satmak için mükemmel olabilir.

Bitcoin Diamond (BCD) Yorumları

Bitcoin Diamond (BCD), güvenlik açıklarını gidereceği ve transfer onayı gecikmesini azaltacağı umulan BTC hard forkudur.

Bitcoinin en son çatallanmasından oluşturulan yeni kripto para. Her Bitcoin için 10 adet Bitcoin Diamond (BCD) verileceği açıklanmasına rağmen Türk borsalarından çıt çıkmadı.

Tekrardan 1 dolar bandına gelirse evi arabayı satıp alacağım coin. Piyasaya girdiğim günden beri takip ediyorum. 1.50 dolardan alıp 3 dolarda sattım. Tekrar düşerse alacağım dedim, ama boşta nakit kalmadığı için alamadım.

Her çanakta daha çok yükselen ve an itibariyle trendde sıkışan coin. Bird Finance ile anlaşıp stake edilebilecek deniliyor. Diğer yandan Binance’de usd paritesinin açılması için baskı var. Market cap olarak bakıldığında üç haneli rakamlara ulaşmasının bir sonraki boğada mümkün olduğuna inanıyorum.

Bitcoin Diamond (BCD) Geleceği 2021

Bitcoin Diamond (BCD) geleceği pek bilinmemektedir. Bitcoin Diamond (BCD) fiyatının lider kripto para Bitcoin’in gölgesinde olduğunu söylemiştik. Yine de Bitcoin Diamond (BCD) hızlı işlemler sunan bir kripto paradır ve ilerleyen zamanlarda kripto para ödemeleri dünya genelinde yaygınlaşırsa benimsenme kazanabilir. Böyle bir şeyin 2021’de olması pek muhtemele değildir.

Bitcoin Diamond (BCD) Güvenilir midir?

Bitcoin Diamond (BCD) Bitcoin’den ayrıldığından dolayı güvenilir. Buna ek olarak Bitcoin Diamond (BCD) Replay Protection gibi çeşitli ek güvenlik önlemlerine sahiptir. Ayrıca Bitcoin Diamond (BCD), Lightning Network kullanır.

Bitcoin Diamond (BCD) Nereden Satın Alabiliriz?

Bitcoin Diamond (BCD) almak için çok fazla boşa seçeneğiniz yoktur. Ama, Bitcoin Diamond (BCD) birkaç güvenilir ve kendini kanıtlamış borsada listelenmiştir. Binance, Huobi Global, Gate.io, KuCoin, OKEx ya da Bithumb kullanarak güvenli bir şekilde Bitcoin Diamond (BCD) alabilirsiniz.

Bitcoin Diamond

1 Bitcoin Diamond (BCD) Kaç TL?

1 Bitcoin Diamond (BCD) kaç TL? Bitcoin Diamond (BCD) şu anda Türk lirasından işlem görüyor. BCD herhangi bir Türk borsasında listelenmediğinden BCD/TRY çifti yoktur.

1 Bitcoin Diamond (BCD) Kaç Dolar?

1 Bitcoin Diamond (BCD) şu anda dolardan el değiştiriyor. Bitcoin Diamond (BCD) çıktığı zamandaki 356 dolarlık fiyat zirvesinden bir hayli geridedir.

Bitcoin Diamond (BCD) Yükselir mi?

Aşağıda, popüler tahmin platformlarından Bitcoin Diamond (BCD) için en güvenilir fiyat tahminlerini topladık.

2021, 2023, 2025 için WalletInvestor Bitcoin Diamond (BCD) Fiyat Tahmini

WalletInvestor’a göre, Bitcoin Diamond (BCD) fiyatı bir yıl içinde 2.0662514138 dolardan 3.143 dolara yükselecek. Bu, BCD’yi harika bir yatırım yapıyor. BCD’nin uzun vadeli kazanç potansiyeli %52,11’dir. 2026 sonu için tahmini fiyat 9,053 dolardır.

TradingBeasts Bitcoin Diamond (BCD) 2022 için Fiyat Tahmini

TradingBeasts 2021 perspektifinde, Bitcoin Diamond’ın iyi bir yatırım olup olmadığı sorusunu yanıtlayarak, kocaman bir hayır diyor. Bitcoin Diamond (BCD) fiyatının 2022’nin sonunda 2.50394 dolar yükselerek 2.02640 dolara ulaşacağı tahmin ediliyor.

2021, 2022, 2023, 2025 için DigitalCoin Bitcoin Diamond (BCD) Fiyat Tahmini

DigitalCoin analizinde, Bitcoin Diamond (BCD) fiyatının günlük fiyattan başlayarak 8.995957 dolara kadar çıkığını ve bu yükselişi önümüzdeki 5 yıl içinde devam ettireceğini iddia ediyor. 2022’ye kadar fiyatın 3.4824434 dolara çıkacağını ve 2023-2024’te büyümenin devam edeceğini söylüyor.

Bitcoin Diamond (BCD) Ne Zaman Çıktı?

Bitcoin Diamond (BCD) 24 Kasım 2017’de çıktı. Bitcoin Diamond (BCD), 24 Kasım 2017’ye denk gelen Bitcoin Blok Yüksekliği 495866’da çıkmıştır. Bitcoin Diamond (BCD) oluşturulduğu sırada elinde Bitcoin bulunduran herkes, 24.11.2017 tarihinde 1 BTC başında 10 BCD kazandı.

Bitcoin Diamond (BCD) Kurucusu Kim?

Bitcoin Diamond (BCD), Bitcoin’in bazı önemli dezavantajlarından memnun olmayan iki Bitcoin madenci ekibi tarafından kuruldu. Bitcoin Diamond (BCD), Team EVEY ve Team 007 tarafından piyasaya sürüldü. Bitcoin Diamond Vakfına göre Bitcoin Diamond (BCD), Bitcoin’in bilinen dezavantajlarını çözmeye odaklanıyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu