Kripto Para HaberleriBitcoin Haberleri

Bitcoin dışındakilerin geleceği yok mu?

Bitcoin dışındaki altkoinlerin geleceğinin olup olmadığı piyasada olan kişilere değil, piyasanın kendisine bağlı. İsterse 1.000 kişi Ethereum’u tercih etmek istiyor olsun, eğer Ethereum sürekli zarar eden bir yapıya bürünür ise tercih etmek isteyenlerin bile tercih etmeyecek oldukları bir kripto para haline geleceğinden dolayı yatırımcılar, kripto para birimi alternatiflerine bakar ve bu durumda farklı bir kripto paranın daha fazla kazandırması veya dengeli fiyat göstergelerine sahip olmasını gözlemleyerek, kripto para tercihini buna göre yaparlar.

Altkoinlerin tercih edilmesindeki nedenlerden birisi olan ”eğer Bitcoin düşerse, bu açığı o sayede gideririm” düşüncesinden kaynaklandığından dolayı yatırımcılar, piyasadaki koşullar, piyasa durumu ve altkoinlerin durumuna göre hangi altkoine yatırım yapmaları gerektiğine karar verirler ve en doğru kararı vermek için güncel fiyatı esas alırlar.

Altkoinlerin geleceği kötü

Altkoinlerin geleceği hakkında kripto para uzmanları iyi bir gelecek görmedikleri konusunda iddialı açıklamalarda bulunuyorlar ve bazı analistler, kripto para birimi olarak sadece bir tane kripto para kalacak olduğunu ve bunun tüm dünyada kullanılabilir ve tercih edilebilir olan tek kripto para olacağını düşünmekteler. 2.083 altkoin* bulunan piyasada, bunların hepsini tercih etmek mümkün değil ve bir gün tek tek piyasadan silinmeleri ve tercih edilmemesi sonrası ölüme terk edilmesi bugünden belli olmuş olan bir konu. Bitcoin dışında diğerlerini bekleyen riskler çok büyük iken, Bitcoin’i de tek başına bekleyen riskler çok büyük.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitpanda Piyasa değerini Arttırmaya Devam Ediyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu