Anasayfa Bitcoin Bitcoin ETF Alanında Yeni Hamle! Reklam Kampanyası Başlatıldı

Bitcoin ETF Alanında Yeni Hamle! Reklam Kampanyası Başlatıldı

Bitcoin

Bitwise Asset Management tarafından Bitcoin ETF reklam kampanyası başlatıldı.

Bitcoin ETF Alanında Yeni Hamle! Reklam Kampanyası Başlatıldı
Hızlı İçerik

Kripto para topluluğu, spot Bitcoin ETF'in lansmanını sabırsızlıkla bekliyor ve SEC onayının Ocak 2024 başlarında çıkması çok muhtemel görünüyor. Bitwise Asset Management şirketi, Jonathan Goldsmith ile ortaklaşa yeni bir reklam kampanyası başlattı.

Dos Equis bira reklamlarında "Dünyanın En İlginç Adamı" karakterini canlandırmasıyla tanınan aktör Jonathan Goldsmith, Bitwise Asset Management tarafından sunulan Bitcoin ETF'lerini desteklemek için ikonik karakterini yeniden canlandırıyor.

18 Aralık'taki bir gönderide Bitwise, Goldsmith'in tanıdık ortamında, yani sofistike bir barda yer aldığı bir reklam paylaştı. Goldsmith, kripto temalı bir mesaj verdi:

Bugünlerde ilginç olan ne biliyor musun? Bitcoin. Bitwise'ı arayın dostlarım.

2006'dan 2018'e kadar reklamlarında "Dünyanın En İlginç Adamı"nı canlandırmasıyla tanınan Goldsmith, karakteri hakkında komik "gerçekler" sundu. Goldsmith, 85 yaşındayken 2019 Super Bowl reklamı ve bir tekila markası için karakterini kısa süreliğine yeniden canlandırdı. 

Yeniden dolaşıma giren meme'lere rağmen karakter, nispeten ilgi odağının dışında kaldı. Bitwise'ın son tanıtımı, varlık yöneticisinin Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'na sunduğu Bitcoin ETF başvurusuyla aynı zamana denk geliyor.

Bitcoin ETF Alanında Yeni Hamle! Reklam Kampanyası Başlatıldı

Bitcoin ETF Gelişmeleri

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, henüz herhangi bir ETF'in ABD borsasında listelenmesi ve işlem görmesi için yeşil ışık yakmadı. Ağustos ayında Bitwise'ın spot Bitcoin ETF'ine ilişkin kararın ertelenmesi üzerine varlık yöneticisi, Eylül ayında başvurusunu değiştirdi.

ARK Invest ve 21Shares, spot Bitcoin ETF'leri için SEC'e ortaklaşa bir S-1 değişikliği sundu. Başvuru, firmaların önerilen ürün için SEC'in tercih ettiği nakit oluşturma ve itfa mekanizmalarını benimsediğini gösteriyor.

BlackRock ve WisdomTree de Bitcoin ETF uygulamalarında benzer güncellemeler yaptı. S-1 değişikliğinde nakit oluşturmayı tercih etmek, BlackRock'ın spot Bitcoin ETF'inin gidişatı için olumlu bir gösterge olarak görülüyor ve sürekli değişen ETF alanında önemli bir dönüm noktasına işaret ediyor. BlackRock'ın ardından WisdomTree de S-1 değişikliğini sundu.

Bitcoin ve daha geniş kripto para piyasası, BTC fiyatının yüzde 5,5 daha artarak 43.000 dolar seviyelerini aşmasıyla önemli bir dalgalanma yaşıyor. Son 24 saat içinde Bitcoin, piyasa değerine 50 milyar doların üzerinde ekleme yaptı. 

Bitcoin ETF Alanında Yeni Hamle! Reklam Kampanyası Başlatıldı içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar