Bitcoin/Ethereum Güncel Fiyat Analizi

1 Dakikada Okunabilir


Boğalar 7 ve 8 Haziran’da Bitcoin’i ( BTC ) 20 günlük EMA’nın üzerine çıkaramadıkları için kripto para biriminin fiyatında henüz belirli bir nokta var. Halen, fiyat yine baş ve omuzlar (H&S) boyun çizgisinden yükseldi ve 20 günlük EMA’yı ölçeklendirmeye normal dengelerine döndürmek için uğraşmakta. Bu olumlu bir işaret ve kripto para piyasasının iyiye gideceğinin olumlu bir işaretlerinden birisi.

20 günlük EMA düz görünümdedir ve RSI merkez görünümün hemen üzerinde seyretmektedir. Bu kısa vadede bir konsolidasyona işaret etmekte. Bu aralık 7,413,46 dolar ile 9,000 dolar arasında olabilir. Boğaların fiyatı 20 günlük EMA’nın üzerine çıkarması durumunda, 9.000 $’a kadar bir ralli olması çok fazla olasıdır.

Bununla birlikte, eğer BTC / USD çifti belirli bir dirençten ve seviyeden düşmeye yönelir ise yönünü değiştirirse, hedefi 5.371.12 $ olan bir baş ve omuz formasyonunu tamamlayacaktır.

ETH / USD

Ethereum ( ETH ) kripto para pazarında bazı endişeleri beraberinde ve ardından getireye devam etmekte ısrarlı görünüm sergilemektedir. Kripto para birimi 200 dolar değerine düşeceği endişelerini henüz kapatmış değildir. Halen 225.39- 280 $ aralığında görünüm sergileme eğilimindedir.

Boğalar 225.39 $’dan sıçramaya çalışmaktalar. Başarılı olursa, fiyat, 280 $ ‘lık aralığın en üstüne çıkmaya çalışır ve konsolidasyon birkaç gün daha uzun sürebilir.

20 günlük EMA düz görünümdedir ve RSI merkeze yakın görünmektedir. Bu, ayılarla boğalar arasında bir denge olduğunu gösteren ince bir iplik gibi çizgi olduğunu göstermekte.

Kısa vadeli ETH’ciler, 20 dolarlık EMA’nın üzerinde paritenin kırılmasını ve devam etmesini bekleyebilirler. Hedef, karın en üstüne yakın kar etmektir ve bu hedefi başaranlar kazançlı çıkacaktır.


error: Kopyalama Engellendi!