Kripto Para Haberleri

Bitcoin, Ethereum ve XRP için En İyi 3 Fiyat Tahmini

Bizler bu yazıyı yazarken Bitcoin 33.370 dolar gibi bir değer ile karşımıza çıkıyor. 50 basit hareketli ortalamaya bağlı olarak hareketin ters yöne sınırlandırılması mümkündür ve bu yüzden dikkatli olunmalıdır. Bunun yanı sıra teknik analiz yapacak olursak eğer azalan üçgen modelinin hipotenüsü de yine yükseliş trendinin önünde yer almaya devam ediyor.

Eğer olur da fiyat, 50 SMA’nın üzerinde günü kapatmayı başarırsa Bitcoin için olumlu konuşmaya devam edebiliriz ve seyreden yükselişine sorunsuz bir şekilde devam edeceğini ön görmek de mümkün hale gelecektir. Üçgen modelinin üstündeki bir kırılma ile birlikte 42.000 dolar gibi bir seviye elbette mümkün.

Ethereum, Yükselişi için Bu Önemli Desteğe İhtiyaç Duyuyor

Ethereum-ETH

Ethereum, kısa bir süre içerisinde yeni rekor seviyelere ulaşmayı başardı. ETH’nin 1500 dolara çok yaklaştığını ifade etmek gerekiyor. ETH’nin 1.000 dolara çok yaklaşmasından sonra gerçekleşen bu ani yükseliş hafta sonunu daha iyi geçirmesine neden oldu.

Burada en önemli husus ise 1500 Dolar olarak belirlenen direnç seviyesi şeklinde karşımıza çıkıyor. Eğer bu direnç kırılırsa Ethereum 1800 dolar ila 2000 doları hedefleyen yeni fiyat seviyesi ile karşımıza çıkabilir. An itibarıyla yapılan teknik analizler de tam olarak bunu işaret ediyor.

Ripple, Uç Seviyelere Yakın Görünüyor

Son dakika! Ripple bankasız olan herkesin sesi olacak!

Ripple’ı iki haftalık süreçte incelemeye aldığımızda konsolidasyonda takılı kaldığı gerçeğini net bir şekilde fark ediyoruz. XRP fiyat hareketi de yine 0.3 doların altında kaldı.

50 SMA, para biriminin hareketini sınırlayan unsurlardan yalnızca bir tanesi. Buna bağlı olarak Göreceli güç endeksinin orta hatta düzelme kaydettiğini de ifade etmek gerekiyor ve bu da yine en önemli ayrıntılardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Yanlara doğru eyleme güvenilirlik katan ve bunu işaret eden ayrıntılardan biri olarak nitelendirmek de mümkün olacaktır.

50 SMA’nın üzerine oturması, 0.3 dolar üzerine çıkacak bir yükselişe davet sunuyor ve bunun mümkün olduğunu düşünüyoruz. Yakın zamanda grafik bu şekilde seyrediyor olacaktır ve yine ön görüler de bu şekilde.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu