Analizler

Bitcoin Fiyat Tahmini: BTC, FED Politikasına Dayanacak mı?

SkyBridge Capital’ın baş yatırım görevlisi Troy Gayeski bugün Bitcoin’in tıpkı altın gibi, FED’in politikalarına dayanıp dayanamayacağını cevapladı. Troy Gayeski’ye göre BTC, FED’in tahvil alım azaltımı görüşmelerine dayanabilecek bir konumda olduğunu söyledi. Bir telefon görüşmesi sırasında analist şunları söyledi:

“Hepsi oldukça yakın zamanlarda önemli düzeltmelerden geçmiş olan tüm itibari para birimi alternatifleri şu anda para arzı büyümesinin kademeli olarak yavaşlaması ve kaçınılmaz tahvil alım satımlarının azaltılması ile artık çok daha iyi bir yerde.

Şimdiye kadar Bitcoin ve altın varlık sürekli olarak karşılaştırıldı ve bazı analistler Bitcoin’i “dijital altın” olarak adlandırdı. Bununla birlikte analistler, BTC’nin mi yoksa altının mı daha iyi bir yatırım olduğu konusunda farklı görüşlere sahip. Goldman Sachs’e göre Bitcoin, değerli metaller için varoluşsal bir tehdit değil ve ikisi bir arada var olabilir. Öte yandan Citigroup Inc, Bitcoin’i altının arkasında görüyor.

Bitcoin Fiyat Tahmini

Bitcoin Fiyat Tahmini: BTC, FED Politikasına Dayanacak mı? –

Bitcoin şu anda 36.315.02 dolarda işlem görüyor ve bugün %1.44 arttı. Pazartesi günü erken saatlerde 35.228.78 dolar gün içi en düşük seviye oldu. İki saatlik grafikte fiyat 25 günlük EMA boyunca ve 50 günlük EMA’nın biraz altında işlem görüyor. Bitcoin ilerleyen günlerde önemli bir direnç seviyesi olan 37.355 dolara çıkabilir. Bunun üzerinde bir sonraki hedef, geçen haftanın en önemli direnç seviyesi olan 38.000 dolarlık psikolojik direnç seviyesidir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ethereum Fiyat Analizi 18 Mayıs 2020

Öte yandan, Bitcoin Pazartesi gününün en düşük seviyesi 35.267 dolarda destek bulmak için kısa vadeli olarak düşüş yaşayabilir. Bunun altında, Mayıs ayının en düşük seviyesi olan 34.184 dolar geri çekilebilir.

İlgili İçerik: Bitcoin Nasıl Alınır?

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu