Bitcoin Haberleri

Bitcoin fiyatı 11.000 dolara çıkabilir

Kripto para pazarında yaşanan fiyat dalgalanması bir süredir devam ediyor. Yatırımcılar son dönemde beklemedikleri Bitcoin fiyatı düşüşleri ile karşılaştılar ancak bugünlerde 10.500 doları geçen Bitcoin fiyatının yatırımcılar açısından tekrar güven veren ve piyasaya yeni yatırımları tetikleyen hamleler olarak görülmeye başladı. Bitcoin fiyatının yükselişe geçerek 10.708 doları görmesi sonrasında 10.714 dolara kadar değer artışı yaşaması 11.000 dolara çok az kaldığı izlenimi verdi. 11.000 dolar fiyata erişip erişemeyecek olduğu hakkında CL gibi kripto para analistleri bugün yeni bir takım açıklamalar yaparak piyasada 11.000 doların görüleceğini iddia ettiler.

Bitcoin fiyatının yükselip yükselmeyecek olduğu hakkında kripto para piyasasında beklentiler 11.500 doları görmek için önce 11.000 doları görmesi bunun da yakın zamanda eğer herhangi bir göstergeleri olumsuz etkileme potansiyeline sahip gelişmeler yaşanmazsa fiyatın yükselmesi ve daha iyi seviyeye ulaşması beklenen bir gelişme olacak.

Kripto paraların değerinin yükselmesi ve tekrar beklenenden daha fazla fiyatları görebilmesi için yatırımcılar uzunca bir süre beklemek zorunda kalmayacak ve görünüş o ki kısa süre içerisinde 11.000 dolar Bitcoin fiyatını görebilmek mümkün hale getirebilecek. Bitcoin son 10.714 hamlesinden bir süre sonra 200 dolar değer kaybetse bile bugünlerde bu fiyat artışlarının devam ederken belirli oranlarda değer kayıpları ile karşılaşmak mümkün.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  24 saate kripto paraların zararı yüzde 8 oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu