Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Bitcoin fiyatı 9.600 dolara doğru ilerliyor

Bitcoin fiyatı son zamanlarda düşüşler ile adından söz ettirmekte olsa da bugün tekrar bir yükseliş başlayacak olduğuna dair umutlar tükenmiş değil. Bitcoin fiyatında 9.400 dolar fiyat seviyesinden 9.560 dolar seviyesine kadar yükseliş yaşanırken, bugün gün içerisinde 100 dolar kadar artış yaşanması bile kripto para pazarında ciddi ilgi odağı haline geldi.

Bitcoin fiyatının yükselip yükselmeyecek olduğu konusunda yine yatırımcılar merakla beklentilerini korurken, piyasanın yükseliş için öncesinde bir takım beklentileri karşılaması gerekiyor ki bunu da aşabilecek olan tek eylem fiyatın yükselmesinden geçiyor.

Kısa vadede yatırımcıların kazanç elde edip etmeyecek oldukları konusunda yine beklentiler 10.000 doların üzerine çıkmasından yana. Bitcoin eğer bu dönemde 10.000 doları geçer ise 13.000 dolara kadar yükselmesinin mümkün olabileceği, bunun için piyasadaki balinaların hareketlerinin öneminin çok fazla olduğu belirtiliyor. Bitcoin fiyatının yükselip yükselmeyecek olduğunu belirleyecek olan en önemli unsurun yine kripto para balinalarının yapacakları işlemlere bağlı olarak değişecek olduğu ifade edildi. Bitcoin fiyatında yükseliş hamlesinin 10.000 dolara bağlı olduğunu düşünenlerin sayısı oldukça fazla olsa da bazı kripto para yatırımcılarına göre fiyatların yükselmesi ve düşmesi arasında olan ufak ve ince bir çizgi bu zamanda yatırımcıların kararsızlığını daha fazla tetikliyor.

Bitcoin 9.536 dolar seviyesine kadar düşerken, bir anda 9.560 dolar seviyesine çıkabilir. Bu tür ufak değişimler kripto para pazarının her zaman yaşayabilecek olduğu sıradan ve doğal değişimlerdir. Bitcoin fiyatında 100 dolar üzerinde bir yükseliş sadece birkaç dakika içerisinde gerçekleşebileceği gibi 1.000 dolarda yükselebilir. Bunu önceden tahmin etmek mümkün değildir.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Zwoop 72 bin Sterlinlik borç ile karşı karşıya!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu